Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Przycisk włącznika do ekspresu Krups MS-0675076

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Krups
Rodzaj produktu: przycisk
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Przycisk włącznika do ekspresu Krups MS-0675076

Przycisk włącznika do ekspresu Krups

Pierwszym krokiem do przygotowania kawy z ekspresu jest włączenie urządzenia. W związku z tym niezbędny jest odpowiedni przycisk. Zdarza się jednak, że w miarę eksploatacji dochodzi do zużycia lub uszkodzenia niektórych części ekspresu, na przykład guzika ON/OFF. Na szczęście *element można łatwo wymienić!*

Oszczędność pieniędzy

Obecnie każdy użytkownik może nabyć wiele części wymiennych do ekspresów Krups. Jedną z nich jest przycisk włącznika MS-0675076. Dzięki możliwości samodzielnej reperacji unikamy konieczności oddania urządzenia do serwisu. W ten sposób *oszczędzamy zarówno pieniądze, jak i czas.* Wystarczy wymiana guzika, by móc znowu cieszyć się pyszną kawą prosto z ekspresu!

Kompatybilność przycisku włącznika do ekspresu Krups

Przedstawiony przycisk włącznika do ekspresu do kawy pasuje do wybranych modeli urządzeń *Krups z serii Espresseria Automatic,* na przykład: * EA8000PN/70G, * EA8005BL/700, * EA8005PN/70E, * EA8005PN/70F, * EA8005PN/70G.

Oryginalny produkt Krups

Krups to jeden z bardziej znanych producentów ekspresów do kawy. Urządzenia firmy cechują się *niezwykle wysoką jakością i skutecznością.* Te same zalety dotyczą pojedynczych podzespołów i akcesoriów marki. Stawiając na oryginalny przycisk włącznika do ekspresu Krups, możesz mieć pewność doskonałej kompatybilności i efektywności elementu!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media