Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Skrobak do płyt ceramicznych Whirlpool 484000008550

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Producent: Whirlpool
Typ produktu: skrobak
Liczba ostrzy w zestawie: 1 szt.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Skrobak do płyt ceramicznych Whirlpool 484000008550

Łatwe wyczyszczenie płyty indukcyjnej

Często podczas gotowania brudzi się nie tylko kuchenny blat, ale też płyta, na której grzejemy posiłki. Wystarczy chwila nieuwagi, aby zawartość garnka wykipiała lub by w czasie mieszania danie, które przygotowujemy na patelni, znalazło się poza nią. Zazwyczaj nie mamy czasu, aby od razu sprzątnąć powstałe zabrudzenia, a niestety po zaschnięciu trudniej je usunąć. Na szczęście istnieje *nożyk do czyszczenia płyty indukcyjnej,* który nam w tym pomoże.

Jak używać skrobaczki do płyt?

Skrobak Whirlpool jest przeznaczony *do czyszczenia płyt indukcyjnych, ceramicznych oraz szklanych płyt gazowych.* Dzięki niemu łatwo i szybko usuniesz nawet zaschnięte zabrudzenia. Skrobak nie rysuje czyszczonej powierzchni, a specjalne zabezpieczenie chroni przed przypadkowym skaleczeniem. Ostrze wystarczy przyłożyć do brudnej powierzchni i powoli zeskrobywać zanieczyszczenia, by następnie zebrać je szmatką. Jeśli dodatkowo chcemy nabłyszczyć lub nałożyć warstwę ochronną na powierzchnię warto użyć specjalnego mleczka lub płynu.

Wymienne ostrza i ekologia

Do skrobaka Whirlpool dołączono jedno ostrze. Jeśli się stępi lub zniszczy, wystarczy, że wymienisz je na nowe. Co ważne, nie musisz kupować całego urządzenia, a jedynie ten element. To oszczędność pieniędzy oraz ochrona środowiska, ponieważ *nie generujesz niepotrzebnych odpadów.* Skrobak może być używany do wszystkich płyt indukcyjnych, ceramicznych oraz szklanych bez względu na ich producenta i model.

Opinie o produkcie (1)

Iwona17.03.2020
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

ok

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media