Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Smar do ekspresu ciśnieniowego 100g FilterLogic CFL-651M

Rodzaj produktu: smar
Pojemność: 100 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Smar do ekspresu ciśnieniowego 100g FilterLogic CFL-651M

Profesjonalny smar silikonowy do ekspresu ciśnieniowego

FilterLogic CFL-651 to wysokiej jakości smar do bloku zaparzającego ekspresu ciśnieniowego. Opakowanie zawiera aż 100 g środka, co oznacza dużą wydajność i długi czas użytkowania. Konserwację urządzenia przy pomocy smaru silikonowego należy przeprowadzać co najmniej raz na 6 miesięcy. Pozwoli to *zapobiec usterkom* zespołu zaparzającego i kosztownym naprawom, a także wydłuży żywotność ekspresu.

Zamień swój smar do ekspresu na FilterLogic CFL-651

Profesjonalny smar FilterLogic skutecznie *zastąpi smary innych marek,* między innymi: * Saeco HD5061, * DeLonghi KW630879, * DeLonghi SER0354, * Bosch OKS1110, * Siemens / Bosch 311593, * Bosch GTE703310574.

Uniwersalny smar silikonowy do ekspresu ciśnieniowego

Środek konserwujący FilterLogic CFL-651 *można stosować w każdym ekspresie ciśnieniowym,* niezależnie od modelu czy marki urządzenia. Używa się go między innymi w ekspresach Philips, DeLonghi, Miele, Siemens, Jura, Krups, Bosch, Siemens, Saeco itd. Dzięki temu nie musisz nabywać wielu różnych produktów do konserwacji sprzętów poszczególnych producentów!

Smar do bloku zaparzającego

Konserwujący smar silikonowy do ekspresu posiada specjalny atest, który dopuszcza go do kontaktu z artykułami spożywczymi. Jest to zatem nie tylko wysoko skuteczny, ale również *bezpieczny w użytkowaniu* produkt. Wybierając smar do bloku zaparzającego FilterLogic, możesz być spokojny o swoje zdrowie!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media