Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Smar konserwujący silikonowy do ekspresu Saeco HD5061/01 (5g)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Rodzaj produktu: smar
Pojemność: 5 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Smar konserwujący silikonowy do ekspresu Saeco HD5061/01 (5g)

Smar do ekspresu Saeco

Jeśli jesteś miłośnikiem kawy, na pewno starasz się odpowiednio dbać o swój ekspres. W Twoim domu prawdopodobnie znajdują się produkty czyszczące i odkamieniające, które poprawiają działanie urządzenia. Czy sprzęt można dodatkowo zabezpieczyć? Tak – regularnie używany smar do ekspresu do kawy *pomoże uniknąć awarii* urządzenia.

Sprawny blok zaparzający z Saeco

Blok zaparzający jest jednym z najbardziej istotnych elementów ekspresu, dlatego tak ważne jest utrzymanie go czystym i sprawnym. Oprócz cotygodniowego wyjęcia i przepłukania podzespołu warto również smarować go środkiem Saeco według częstotliwości zalecanej przez producenta urządzenia. Zazwyczaj jest to 6 miesięcy, natomiast w przypadku intensywniejszej eksploatacji ok. 3 lub 4 miesięcy. Jeśli procesy konserwacji będą systematycznie przeprowadzane, blok nie zatrze się i będzie działać bez zarzutu.

Oryginalny smar do ekspresu do kawy

Smar do ekspresu Saeco, choć powstał z myślą o ekspresach tej marki, jest uniwersalnym produktem. Możesz go stosować w dowolnym ekspresie automatycznym, w którym zalecane jest regularne smarowanie bloku, np. Philips, DeLonghi, Nivona lub Siemens. Dzięki temu praktycznemu środkowi konserwującemu Twój ekspres zachowa pełną sprawność na długo.

Opinie o produkcie (1)

Tomasz09.02.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Smar jak smar - smaruje :)

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media