Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Środek do czyszczenia płyt grzewczych Bosch 311897

Producent: Bosch
Pojemność: 250 ml
Rodzaj produktu: płyn czyszczący
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Środek do czyszczenia płyt grzewczych Bosch 311897

Uniwersalny środek do czyszczenia płyt grzewczych

Podczas gotowania na płytach grzewczych osadzają się różnego rodzaju nieczystości. Należą do nich głównie resztki jedzenia, rozlane płyny oraz tłuszcz. Niektóre złogi mogą stawać się bardzo trudne do usunięcia. Zabrudzenia wyglądają nieestetycznie, a do tego są niehigieniczne. W takich przypadkach doskonale sprawdzi się wysokiej jakości środek do pielęgnacji płyt grzewczych Bosch 311897, który *dokładnie usuwa wszystkie zanieczyszczenia!*

Środek do czyszczenia płyt indukcyjnych, ceramicznych i podpalnikowych

Preparat czyszczący do płyt grzewczych Bosch *wyróżnia się bezpieczną i skuteczną formułą.* Produkt umożliwia łatwe usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, w tym tłuszczu, ze wszystkich typów płyt: indukcyjnych, ceramicznych, a także podpalnikowych ze stali szlachetnej. Dzięki temu w przypadku wymiany kuchenki na inny rodzaj środek nadal pozostanie przydatny. Nie musisz też nabywać wielu różnych produktów do poszczególnych powierzchni!

Skuteczny płyn do czyszczenia stali szlachetnej, ceramiki i indukcji

Przedstawiony preparat jest *rekomendowany przez wielu znanych producentów AGD,* w tym Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff. Nadaje się do wszystkich płyt grzewczych dostępnych na rynku, niezależnie od modelu czy marki. Producent ostrzega, by nie stosować środka czyszczącego 311897 na oznaczeniach sterujących płyt podpalnikowych wykonanych ze stali.

Wydajny i bezpieczny środek czyszczący Bosch

Pojemność jednego opakowania środka do czyszczenia płyt indukcyjnych, ceramicznych i ze stali szlachetnej 311897 wynosi 250 ml. Czyni go to niezwykle wydajnym produktem, który *wystarczy na wiele procesów pielęgnacyjnych.* Sięgnij po oryginalny preparat do czyszczenia płyt grzewczych Bosch, by utrzymać swój sprzęt w dobrej kondycji przez długi czas!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media