Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Środek do czyszczenia zmywarek Bosch Siemens 250ml 311994

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Typ: Do zmywarki
Pojemność: 250 ml
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Środek do czyszczenia zmywarek Bosch Siemens 250ml 311994

Czysta zmywarka – lśniące naczynia

Czy mimo użycia nabłyszczacza Twoje naczynia nie lśnią tak jak powinny? Są poszarzałe i zbierają się na nich różnego rodzaju osady? Być może *przyczyną jest brudna zmywarka.* Często, aby odpowiednio o nią zadbać i pozbyć się zabrudzeń nie wystarczy jedynie uruchomić automatyczny program czyszczenia bez środków konserwacyjnych. Należy użyć profesjonalnego i uniwersalnego środka do czyszczenia zmywarek Bosch Siemens 311994.

Łatwe i skuteczne czyszczenie

Użycie profesjonalnego płynu gwarantuje efektywne wyczyszczenie każdej części urządzenia oraz trudno dostępnych zakamarków. Warto stosować środki specjalnie przeznaczone do tego typu sprzętów, ponieważ nie powodują one jego uszkodzenia. *Butelka zawiera 250 ml płynu czyszczącego,* który stopniowo się uwalnia podczas cyklu pracy urządzenia. Środek jest uniwersalny i może być stosowany w zmywarkach różnych producentów, np.: Bosch, Siemens, Gaggenau, Neff.

Jak używać płynu do czyszczenia zmywarek Bosch Siemens?

Należy przede wszystkim opróżnić zmywarkę z naczyń. Następnie zrywamy zabezpieczenie z zakrętki *bez jej odkręcania* i ustawiamy płyn dnem do góry w takim miejscu, by podczas cyklu czyszczenia butelka się nie przemieściła. Do zabezpieczenia możemy wykorzystać samoprzylepną etykietę, którą opleciemy wokół metalowych części szuflad. Następnie uruchamiamy program czyszczenia *o minimalnej temperaturze 65˚C.* Po jego skończeniu wyrzucamy butelkę, a nasza zmywarka lśni czystością!

Jak dbać o zmywarkę?

Oprócz regularnego stosowania płynów czyszczących, warto również co pewien czas usuwać zabrudzenia z filtrów urządzenia. Zbierają się tam resztki jedzenia, a *ich zaleganie może powodować awarię sprzętu.* Ważne jest również stosowanie wysokiej jakości tabletek czyszczących, soli zmiękczającej wodę oraz odkamienianie urządzenia specjalistycznymi środkami również dostępnymi w naszym sklepie.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media