Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Środek do czyszczenia zmywarki Bosch 312194 (saszetki 3x45g)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Producent: Bosch
Typ środka: czyszczący
Rodzaj produktu: proszek
Waga: 45 g
Środek przeznaczony do: zmywarki
W magazynie:niedostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Środek do czyszczenia zmywarki Bosch 312194 (saszetki 3x45g)

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Mogłoby się wydawać, że zabrudzenia nie mogą gromadzić się we wnętrzu zmywarki. Przecież w urządzeniu wciąż krążą detergenty oraz woda. Niestety jest wprost przeciwnie. Na koszach, prowadnicach, filtrach, uszczelkach, szufladach i wielu innych zakamarkach gromadzą się *osady, które należy usunąć.* Jak? Wystarczy wykorzystać sprawdzony środek do czyszczenia zmywarki np. ten firmy Bosch.

Co usuwa proszek do mycia zmywarki?

Na podzespołach zmywarki mogą zbierać się resztki jedzenia, osady tłuszczowe i białkowe oraz wiele innych zanieczyszczeń. Zabrudzenia mogą następnie osiadać na naszych naczyniach lub sprawiać, że nie będą one idealnie doczyszczone. Odpowiedni i *skuteczny środek* szybko usunie wszystkie pozostałości znajdujące się na powierzchniach i filtrach urządzenia oraz pomoże nam zadbać o nasze bezpieczeństwo.

Jak używać saszetek do czyszczenia zmywarki?

W opakowaniu znajdują się aż 3 saszetki do czyszczenia zmywarki. Oznacza to, że zestaw *wystarczy na 3 cykle czyszczenia.* Specjaliści zalecają powtarzanie zabiegu co około 2 miesiące, zatem opakowanie może wystarczyć nawet na pół roku. Ważne jest, aby środek stosować w pustej zmywarce. Zawartość saszetki należy wsypać do pojemnika na tabletkę i uruchomić program czyszczący. Jeśli w Twoim urządzeniu nie ma takiego programu, to wybierz któryś z tych o minimalnej temperaturze 65˚C.

Uniwersalny środek do mycia zmywarki

Środek firmy Bosch może być stosowany nie tylko w urządzeniach tej marki, ale również w zmywarkach innych producentów. Jest to *uniwersalny i skuteczny proszek,* który pozwoli Ci zapomnieć o nieestetycznych osadach we wnętrzu Twojego urządzenia AGD. Dbaj o swoje bezpieczeństwo i wybieraj sprawdzone produkty.

Opinie o produkcie (1)

MARIA09.06.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Rewelcyjny

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:niedostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media