Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Śrubunek filtra przepływowego DAFI (2szt.)

Rodzaj produktu: śrubunek
Producent: Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Śrubunek filtra przepływowego DAFI (2szt.)

System filtracji na cały dom

Szukasz filtrów, które mogą oczyścić wodę w całym domu? Rozwiązaniem jest system przepływowy Dafi. Montowany jest on zazwyczaj tuż przy punkcie podłączenia wody. Dzięki temu *zapewnia czystą kranówkę w całym domu.* Składa się z kilku filtrów, z których każdy znajduje się w specjalnej obudowie i ma inne właściwości. Dzięki temu ciecz jest dokładnie oczyszczona, smakuje i pachnie lepiej oraz jest bezpieczna do spożycia. Do podłączenia nowych wkładów niezbędny jest *śrubunek filtra przepływowego Dafi.*

Śrubunek filtra Dafi

W skład śrubunku wchodzą dwa elementy. Śrubki pozwalają skręcać korpusy obudowy oraz montować system na rurze wodociągowej. Kupując oryginalne produkty Dafi masz pewność, że będą one *idealnie dopasowane do Twojego systemu filtrów.* To bardzo ważne, ponieważ elementy innych producentów i słabszej jakości mogą powodować nieszczelności systemu oraz prowadzić do zalań.

Jakość firmy Dafi

Dafi to polski producent, którego artykuły są cenione przez użytkowników za wysoką jakość oraz stosunkowo niską cenę. Śrubunek został wykonany *z tworzyw sztucznych oraz metalu.* Jego średnica wynosi ½ gw/¾ gz. Wypustki przy zakrętce są kompatybilne z kluczem montażowym Dafi, dzięki czemu łatwo dokonasz instalacji i wymiany filtra.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media