Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Wkład przeznaczony do systemu

  Rodzaj filtra

  Rozmiar filtra

  Poziom filtracji

  Wkłady filtrujące

  Wkłady filtrujące(Liczba produktów: 66)

  Zadaniem wkładów filtrujących jest oczyszczanie wody z wszelkich zanieczyszczeń. Usuwają one mechaniczne zabrudzenia z sieci wodociągowej, chlor, metale ciężkie lub pierwiastki odpowiedzialne za twardość wody. Przy doborze wkładów należy pamiętać, że ich jakość przekłada się na nasze zdrowie oraz żywotność i bezawaryjność sprzętów kuchennych. W naszym sklepie dostępne są filtry węglowe, sedymentacyjne polipropylenowe oraz wiele innych wkładów do systemów podzlewowych oraz nakranowych. Należy pamiętać o regularnej wymianie wkładów, dzięki czemu zapewnimy nieprzerwaną filtrację oraz zadbamy o nasze zdrowie i jakość wody. Filtry oczyszczające to również oszczędność pieniędzy, ponieważ dzięki nim możemy zrezygnować z drogiej wody butelkowanej. Na wysypiska trafia również mniej odpadów, które są szkodliwe dla środowiska. Szeroki wybór właściwości oraz wielkości wkładów z pewnością pozwolą Ci wybrać model, który pasuje do Twojego systemu filtracji wody.

  Dobrze działający i skuteczny system filtracji to przede wszystkim wspaniałej jakości filtry. Na rynku istnieje szeroki wybór wkładów, które są kompatybilne z różnymi urządzeniami i mają wiele właściwości. W naszym sklepie dostępne są zarówno filtry podzlewowe, jak i nakranowe. Ich dobór zależy od posiadanego systemu. Pośród nich znaleźć można produkty najlepszych i najbardziej znanych firm, takich jak Brita, FilterLogic oraz 3M. Filtry mają różne właściwości i wymiary. W opisie każdego z nich można znaleźć szczegółową specyfikację oraz kompatybilne systemy.

  W ofercie znajdują się wkłady węglowe, które usuwają z wody metale ciężkie oraz smak i zapach chloru. Ponadto posiadamy bardzo szeroki wybór polipropylenowych filtrów sedymentacyjnych o różnych poziomach przepuszczalności wyrażonych w mikronach. Zatrzymują one mechaniczne zanieczyszczenia o mikroskopijnych wymiarach. Wkład Brita do systemu OnTap dodatkowo zmiękcza wodę, dzięki czemu jest ona bezpieczna dla sprzętów AGD, ponieważ nie powoduje osadzania się kamienia.

  Żywotność filtra jest uzależniona od jego indywidualnych parametrów oraz jakości wody, która jest oczyszczana. Im twardsza i bardziej zanieczyszczona, tym wkład działa krócej. Należy pamiętać o jego regularnej wymianie, dzięki czemu zachowamy ciągłość filtracji oraz stałe, wysokie, ciśnienie wody. Dostępne wkłady mogą być stosowane nawet przez 12 miesięcy lub do oczyszczenia 3400 litrów wody.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media