Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Tabletki czyszczące do ekspresów ciśnieniowych AEG 9500788030 (10szt)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Liczba tabletek w opakowaniu: 10 szt.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Tabletki czyszczące do ekspresów ciśnieniowych AEG 9500788030 (10szt)

Doskonała higiena ekspresu ciśnieniowego

Przygotowanie kawy o nieskazitelnym smaku i aromacie nie jest możliwe, jeśli korzystamy z zabrudzonego ekspresu. We wnętrzu jego elementów odkładają się złogi tłuszczu, które negatywnie wpływają na jakość napoju. Zaniedbane urządzenie pracuje również mniej wydajnie i jest narażone na usterki. Tabletki do ekspresów ciśnieniowych AEG 9500788030 skutecznie *usuną wszystkie zanieczyszczenia,* przywracając kawie doskonały smak i zapewniając efektywne funkcjonowanie sprzętu!

Dłuższa żywotność urządzenia

Regularne czyszczenie urządzenia ma pozytywny wpływ nie tylko na smak kawy. Zadbany sprzęt działa również płynniej i ciszej, a do tego pobiera mniej energii elektrycznej. Pozwala to znacznie zmniejszyć częstotliwość ewentualnych awarii urządzenia, a tym samym *uniknąć wielu kosztownych napraw w serwisie.* Stosując tabletki do czyszczenia ekspresu ciśnieniowego AEG 9500788030, oszczędzasz zatem pieniądze!

Uniwersalne tabletki do czyszczenia ekspresu

Tabletki czyszczące AEG 9500788030 są *wyjątkowo uniwersalne* – mogą być wykorzystywane zarówno w urządzeniach tej samej marki, jak i w modelach ekspresów ciśnieniowych innych producentów. Zastosujesz się je między innymi w sprzęcie DeLonghi, Philips, Saeco, Miele, Krups, Beko, Jura itd. Sposób użycia zależy od danego urządzenia – dokładne informacje znajdziemy w instrukcji obsługi preparatu i dostosujemy je do naszego ekspresu.

Wydajny środek czyszczący do ekspresu do kawy

Pojedyncze opakowanie produktu zawiera *10 tabletek czyszczących.* Do przeprowadzenia pełnego procesu wystarczy 1 pastylka. Producent zaleca powtarzać zabieg co 1-2 miesiące. Cały pakiet posłuży nam zatem przez długi czas. Należy pamiętać, że poza czyszczeniem urządzenie wymaga też regularnego odkamieniania. W tym celu powinno się stosować specjalne tabletki odkamieniające do ekspresu.

Tabletki czyszczące do ekspresu ciśnieniowego AEG / Electrolux

Oferowane tabletki do ekspresów ciśnieniowych to *oryginalny produkt AEG.* Marka jest jednym z popularniejszych producentów sprzętu AGD i powiązanych akcesoriów. Długa obecność firmy na nieustannie zmieniającym się rynku świadczy o wysokiej jakości jej produktów. Dotyczy to również oryginalnych tabletek do czyszczenia ekspresu ciśnieniowego AEG 9500788030!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media