Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Tabletki czyszczące do ekspresu ciśnieniowego Saeco CA6704 21002663 (10 szt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Liczba tabletek w opakowaniu: 10 szt.
Waga tabletki: 1,6 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Tabletki czyszczące do ekspresu ciśnieniowego Saeco CA6704 21002663 (10 szt.)

Skuteczne usuwanie osadów i tłuszczów

Ekspresy ciśnieniowe to praktyczne sprzęty, które okazują się niezastąpione w kawiarniach, wielu miejscach pracy i domach. Podczas codziennego korzystania, w urządzeniach mogą zbierać się różne zanieczyszczenia, takie jak osady i inne niepożądane substancje. W usunięciu ich pomogą Ci tabletki do czyszczenia ekspresu Saeco. Posiadają one m.in. właściwości odtłuszczające i czyszczące, które sprawią, że Twój ekspres będzie lśnił czystością.

Efektywne czyszczenie przez długi czas

Zadbany ekspres nie tylko prezentuje się bardziej estetycznie, ale też działa znacznie sprawniej. Tabletki do czyszczenia ekspresu CA6704 sprawią, że wybrane elementy urządzenia będą zawsze czyste. Dzięki nim sprzęt będzie wolny od osadów tłuszczowych i szkodliwych dla zdrowia bakterii. Opakowanie zawiera 10 tabletek, co daje Ci możliwość przeprowadzenia 10 cykli czyszczenia. Produkt wystarczy Ci na naprawdę długo.

Zadbaj o higienę ekspresu, ciesz się lepszymi napojami

Gdy jesz ulubione posiłki, na pewno chcesz, by były one przygotowane i podane na czystych naczyniach. Nie inaczej powinno być w przypadku gorących napojów. Higieniczny ekspres to gwarancja smaczniejszej kawy. Wypróbuj tabletki do czyszczenia ekspresu Saeco i przekonaj się, że ulubione, gorące napoje mogą być jeszcze lepsze!

Kompleksowa ochrona Twojego urządzenia

Aby osiągnąć świetne efekty, należy zadbać zarówno o czyszczenie, jak i odkamienianie ekspresu. Jak już wiesz, tabletki czyszczące pomogą Ci m.in. usunąć tłuszczowe osady oraz zadbać o higienę sprzętu. Natomiast detergent odkamieniający w formie płynu lub tabletki, usunie kamień zbierający się na częściach ekspresu. Nie zapominaj o obu tych krokach i zadbaj kompleksowo o sprzęt, co zapewni mu sprawne działanie przez wiele lat. UWAGA! Tabletki do czyszczenia ekspresu mogą do Ciebie dotrzeć w innym opakowaniu niż na zdjęciu. Inny wygląd opakowania nie wpływa jednak na działanie i jakość produktu. Są to te same tabletki czyszczące.

Opinie o produkcie (1)

Katarzyna30.03.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Polecam

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media