Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Tabletki czyszczące do ekspresu Jura 24190 (25szt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Liczba tabletek w opakowaniu: 25 szt.
Waga tabletki: 3,4 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Tabletki czyszczące do ekspresu Jura 24190 (25szt.)

Nowe tabletki czyszczące do ekspresu marki Jura

Urządzenia firmy Jura słyną ze swojej najwyższej jakości, nowoczesnych rozwiązań oraz przygotowywania najlepszej kawy. Sprawne działanie ekspresów w dużej mierze zależy od odpowiedniej konserwacji oryginalnymi środkami tej marki. Do czyszczenia sprzętu specjaliści firmy Jura stworzyli skuteczne *trójfazowe tabletki 24190.* W oferowanym opakowaniu znajduje się aż 25 szt. kapsułek, które wystarczą na bardzo długo!

Tabletki trójfazowe do ekspresu Jura

Tabletki Jura zostały opracowane z myślą o w pełni automatycznych ekspresach tego producenta. Dzięki nim *usuniesz z urządzenia tłuszcz i oleiste resztki kawy,* a nowa, alkaliczna formuła trójfazowej tabletki jeszcze skuteczniej zabezpieczy ekspres. Regularne przeprowadzanie procesu czyszczenia pozwoli uniknąć awarii lub dostawania się zanieczyszczeń do filiżanki.

Jak czyścić ekspres Jura? Sięgnij po zapas 25 tabletek!

Tabletki przeznaczone są do wszystkich ekspresów automatycznych firmy Jura. W opakowaniu znajduje się *25 szt.* kapsułek, które *wystarczą aż na 25 cykli konserwacji.* Aby przeprowadzić czyszczenie należy włączyć odpowiedni program w menu ekspresu Jura, a następnie wrzucić jedną tabletkę do otworu na kawę zmieloną. Proces przebiegnie automatycznie, warto jednak co pewien czas sprawdzać komunikaty na wyświetlaczu i stosować się do nich.

Tabletki, które czyszczą i chronią

Oferowane tabletki są *oryginalnym* produktem firmy Jura. Oznacza to, że nie tylko czyszczą urządzenie, ale również *tworzą na podzespołach warstwę zabezpieczającą* opóźniającą odkładanie się nowych zabrudzeń. Stosując oryginalne środki do konserwacji ekspresu masz pewność, że są najskuteczniejsze i bezpieczne dla Twojego urządzenia.

Jura – najwyższa jakość

Ekspresy Jura słyną ze swojej jakości. Są dopracowane w każdym detalu zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym. Środki do ich konserwacji powstają pod okiem najlepszych specjalistów, są skuteczne i bezpieczne. Warto regularnie płukać, czyścić i odkamieniać ekspres. Dzięki temu *zapomnimy o awariach i kosztownych naprawach.*

Opinie o produkcie (1)

Klaudia05.01.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Wszystko zgodne z opisem.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media