Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Tabletki czyszczące do ekspresu Nivona NIRT701 (10szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Liczba tabletek w opakowaniu: 10 szt.
Waga tabletki: 2 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Tabletki czyszczące do ekspresu Nivona NIRT701 (10szt.)

Ciesz się higienicznym ekspresem

Choć do przygotowania kawy zazwyczaj wykorzystujemy niewiele składników, każdy z nich może pozostawić zabrudzenia w ekspresie. Niepożądane resztki kawy, tłuszcze z mleka i osady są szkodliwymi substancjami dla urządzenia i mogą sprawić, że ulegnie ono uszkodzeniu. Co zrobić, aby nie miało to miejsca? Należy po prostu zastosować tabletki czyszczące do ekspresu Nivona!

Smaczniejsze kawy dzięki tabletkom Nivona

Tabletki do czyszczenia ekspresu Nivona sprawią też, że Twoje napoje będą mieć znacznie lepszy smak i aromat. Dzieje się to za sprawą usunięcia z wnętrza sprzętu wielu niechcianych związków, które mogłyby wpłynąć na właściwości kawy. Teraz każda przygotowana filiżanka będzie prawdziwą przyjemnością.

Jak stosować tabletki Nivona?

Każda osoba z łatwością zastosuje tabletki do czyszczenia ekspresu Nivona. Aby przeprowadzić cykl, należy wrzucić jedną tabletkę do przeznaczonego na to otworu w ekspresie . Następnie wystarczy włączyć automatyczny program czyszczenia w menu i poczekać. Proces zajmie niewiele czasu, a Twój ekspres odzyska dawną czystość. Tabletki Nivona 10 szt. wystarczą Ci na 10 cykli. To duży, praktyczny zapas, w który warto zainwestować.

Oryginał Nivona

Nivona NIRT 701 to oryginalne tabletki, które przeznaczone są do użytkowania w urządzeniach tego producenta. Dzięki nim efektywnie wyczyścisz swój ekspres Nivona z większości najczęstszych zabrudzeń. Pamiętaj, że tabletki nie mają właściwości odkamieniających. Do tego celu najlepiej wykorzystać odkamieniacz Nivona. Produkt jest kompatybilny m.in. z ekspresami Nivona: Cafe Romatica 520, Cafe Romatica 530, Cafe Romatica 646, Cafe Romatica 656, Cafe Romatica 710, Cafe Romatica 720, Cafe Romatica 725, Cafe Romatica 730, Cafe Romatica 740, Cafe Romatica 750, Cafe Romatica 760, Cafe Romatica 767, Cafe Romatica 770, Cafe Romatica 830, Cafe Romatica 831, Cafe Romatica 845, Cafe Romatica 855, Cafe Romatica 930, Cafe Romatica 960, Cafe Romatica 970, Cafe Romatica 1030.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media