Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Tabletki do czyszczenia ekspresu Sage SEC250 (8 szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Liczba tabletek w opakowaniu: 8 szt.
Waga tabletki: 1,5 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Tabletki do czyszczenia ekspresu Sage SEC250 (8 szt.)

Tabletki do czyszczenia ekspresu Sage – uniwersalne rozwiązanie

Tabletki do czyszczenia ekspresu Sage to profesjonalny środek czyszczący do wszystkich ekspresów kolbowych Sage. Dopracowana formuła *usuwa pozostałości kawy i nagromadzonych olejów kawowych*. Środki czyszczące do ekspresu należą do najważniejszych detergentów, w które powinien zaopatrzyć się każdy użytkownik tego sprzętu. Regularne czyszczenie ekspresu to podstawowy zabieg, który zapewnia jego *sprawność techniczną* i *dobry smak kawy.*

Skuteczne i łatwe czyszczenie z pomocą tabletek

Tabletki to skuteczna metoda czyszczenia, pozwalająca uwolnić urządzenie od zanieczyszczeń i bakterii. Higiena ekspresu jest bowiem tak samo ważna jak czystość innych urządzeń kuchennych. Tabletki czyszczące Sage są *proste w użyciu.* Aby przeprowadzić proces czyszczenia wystarczy umieścić tabletkę w „ślepym sitku” kolby i uruchomić ekspres. W sitku powstanie roztwór, który przepłucze grupę zaparzającą i wniknie we wszystkie zakamarki, rozpuszczając zanieczyszczenia. Jedna tabletka wystarcza na jeden cykl czyszczenia.

Tabletki czyszczące do ekspresu – gwarancja długiej sprawności sprzętu

Zadbany ekspres to dobra kawa. Zabrudzenia mogą z czasem przenikać do napoju i zmienić jego smak. Skuteczny środek do czyszczenia zapewnia też *płynne działanie sprzętu* i utrzymuje jego *efektywność na najwyższym poziomie.* To także oszczędność pieniędzy – sprawny ekspres zużywa mniej prądu. Zadbaj o swój ekspres z tabletkami Sage, a pyszna kawa wolna od zanieczyszczeń stanie się Twoją codziennością!

Kompleksowa ochrona Twojego ekspresu kolbowego

Tabletek czyszczących do ekspresu Sage należy używać zgodnie z częstotliwością podaną przez producenta naszego urządzenia. Jeśli zależy Ci na kompleksowej ochronie ekspresu, pamiętaj, że urządzenie wymaga również *regularnego odkamieniania.* W tym celu zaleca się stosowanie tabletek do odkamieniania ekspresu.

Tabletki czyszczące do ekspresu Sage

Sage jest cenionym na całym świecie producentem wysokiej klasy akcesoriów AGD. Środki czyszczące tej marki cechuje bardzo duża skuteczność ze względu na dopasowaną do wymagań sprzętów formułę. Tabletki czyszczące do ekspresu zostały opracowane z myślą o codziennej konserwacji Twojego urządzenia i *maksymalnym uproszczeniu tego procesu.* Zadbaj o swój ekspres profesjonalnie – z tabletkami Sage!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media