Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Tabletki Jura Click&Clean do czyszczenia systemu mlecznego 24158 90g
Tabletki Jura Click&Clean do czyszczenia systemu mlecznego 24158 90g

Tabletki Jura Click&Clean do czyszczenia systemu mlecznego 24158 90g

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj środka: tabletki
Liczba cykli czyszczących: 30
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Tabletki Jura Click&Clean do czyszczenia systemu mlecznego 24158 90g

Zadbaj o smak mlecznych kaw

System mleka w ekspresie automatycznym wymaga zachowania szczególnej higieny. Wszystko po to, by *zapobiec rozwojowi bakterii* i odpowiednio zadbać o nasze bezpieczeństwo. Płukanie systemu to nie wszystko. Należy go również czyścić profesjonalnymi środkami, które pozwolą zadbać o higienę wężyka, rurek i podzespołów systemu. W przypadku ekspresów Jura niezastąpione okażą się tabletki czyszczące Click&Clean.

Właściwości tabletek czyszczących Jura Click&Clean

Tabletki Jura *usuwają wszelkie zabrudzenia tłuszczowe i białkowe z systemu mleka.* Dzięki temu kawa nie tylko smakuje lepiej, ale jest również bezpieczniejsza dla naszego zdrowia. Ponadto zastosowanie tabletek powoduje wytworzenie warstwy ochronnej, która redukuje kolejne zanieczyszczenia i zapobiega ich gromadzeniu się.

Tabletki zamiast płynu Jura

Nowe tabletki Jura do czyszczenia systemu mleka *są zamiennikiem płynów wykorzystywanych wcześniej.* Wybierz metodę, która bardziej odpowiada Twojemu stylowi życia i jest według Ciebie wygodniejsza. Tabletki są oryginalnym produktem znanego producenta ekspresów oraz akcesoriów do przygotowywania kawy. Ich zakup to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności.

Automatyczne dozowanie

Zdecydowaną przewagą tabletek Jura nad płynem jest łatwość dozowania. Dzięki praktycznemu przyciskowi oraz opakowaniu, naciśnięcie guzika na wieku *uwalnia odpowiednią ilość minitabletek* niezbędnych do przeprowadzenia procesu czyszczenia systemu mleka. Opakowanie zawiera 90 gramów środka, co wystarczy na przeprowadzenie aż 30 cykli konserwacji urządzenia.

Dozownik – wygoda i ekologia

Tabletek Click&Clean Jura z dozownikiem wystarczy kupić tylko raz, a później zaopatrywać się w opakowania uzupełniające. *Prosta wymiana* polega na wkręceniu nowego zapasu tabletek do nakrętki z dozownikiem. To rozwiązanie pozwoli zmniejszyć produkcję odpadów. Dodatkową zaletą jest to, że tabletki Jura zostały wyprodukowane bez szkodliwych fosforanów.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media