Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Tabletki Jura Click&Clean do czyszczenia systemu mlecznego 24211 180g

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj środka: tabletki
Liczba cykli czyszczących: 60
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Tabletki Jura Click&Clean do czyszczenia systemu mlecznego 24211 180g

Czysty system mleka – ważny dla zdrowia

Jednym z najważniejszych powodów, dla których należy regularnie czyścić system mleczny ekspresu do kawy, jest dbałość o nasze zdrowie. W resztkach zaschniętego mleka, które osadzają się na ściankach systemu, rozwijają się niebezpieczne bakterie. Samo płukanie nie wystarczy. Wyłącznie *profesjonalny produkt czyszczący* może zagwarantować właściwą higienę systemu mlecznego. W tym przypadku tabletki Jura Click&Clean 24211 są niezastąpione.

Dbałość o smak kawy

Czystość systemu mleka ma znaczny wpływ nie tylko na zdrowie człowieka, ale również na smak przygotowywanych napojów. Zabrudzenia tłuszczowe i białkowe osiadłe w rurkach i wężyku to zdecydowanie nie są związki, które użytkownik ekspresu chciałby poczuć na podniebieniu. Niestety ich obecność w napoju jest wyraźnie wyczuwalna. Wszystkie te zanieczyszczenia dokładnie usuwają tabletki Jura Click&Clean 24211, gwarantując *pełny i niezaburzony smak kawy.*

Wydajność i ekologia

Duże opakowanie minitabletek Jura Click&Clean 24211 jest niezwykle wydajne. Pojemność 180 g umożliwia nawet do *60 procesów czyszczenia.* Zakup pojedynczego produktu wystarcza zatem na dłuższy czas. Rzadsze nabywanie tabletek do czyszczenia systemu mlecznego oznacza także produkcję mniejszej ilości odpadów. Warto dodać, że te tabletki zastępują płyn do systemu mlecznego Jura. Istotną zaletą stałej formy środka czyszczącego jest fakt, że nie musimy obawiać się na przykład o jego rozlanie. Sprawdź i przekonaj się, jakie to proste.

Funkcjonalny i ekologiczny dozownik

Ważnym atutem opakowania tabletek Jura Click&Clean 24211 jest też *praktyczny dozownik.* Ten element sprawia, że wystarczy raz nacisnąć przycisk, by została uwolniona dokładna ilość tabletek potrzebna do przeprowadzenia procesu czyszczenia. Co więcej, po wykorzystaniu zawartości produktu dozownik możemy zdjąć i przykręcić do opakowania uzupełniającego, pomniejszonego o tę część. Nie tylko kosztuje ono mniej, ale także wspiera ekologię i ideę less waste.

Oryginalny produkt – gwarancja jakości

Produkt pochodzi od znanego producenta ekspresów i akcesoriów do kawy Jura. Dzięki renomie marki użytkownicy tych artykułów mogą być pewni ich wysokiej jakości. Nie inaczej jest w przypadku tabletek do czyszczenia systemu mlecznego Click&Clean 24211. *Produkt klasy premium* zapewnia najdokładniejszą dbałość o higienę Twojego ekspresu, co z kolei przekłada się na doskonały smak przygotowywanych kaw i bezpieczeństwo ich spożywania.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media