Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Uniwersalny odkamieniacz do ekspresów, czajników i naczyń Durgol 750ml (3 szt.)Uniwersalny odkamieniacz do ekspresów, czajników i naczyń Durgol 750ml (3 szt.)
Uniwersalny odkamieniacz do ekspresów, czajników i naczyń Durgol 750ml (3 szt.)Uniwersalny odkamieniacz do ekspresów, czajników i naczyń Durgol 750ml (3 szt.)

Uniwersalny odkamieniacz do ekspresów, czajników i naczyń Durgol 750ml (3 szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Krups
Pojemność: 750 ml
Liczba cykli odkamieniających: maks. 5
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Uniwersalny odkamieniacz do ekspresów, czajników i naczyń Durgol 750ml (3 szt.)

Kamień na AGD

Kamień kotłowy pojawia się w wyniku wytrącania się i osadzania cząsteczek minerałów wapnia i magnezu podczas podgrzewania wody. W związku z tym szczególnie narażone są na niego sprzęty domowe oraz krany, prysznice i inne elementy armatury. Oprócz nieestetycznego wyglądu, kamień może również powodować awarie, szybsze zużywanie się urządzeń oraz większe rachunki za prąd. Warto zatem mieć w domu odkamieniacz do czajnika, ekspresu oraz innych sprzętów, by szybko rozwiązać problem. *Z odkamieniaczem Durgol Universal skutecznie usuniesz osady wapienne.*

Zapas odkamieniacza Durgol

Oferowany zestaw *zawiera 3 butelki uniwersalnego odkamieniacza Durgol.* Każda z nich to 750 ml płynu, co łącznie daje ponad 2 litry środka. Kupowanie pakietu odkamieniaczy pozwala nie tylko oszczędzić pieniądze. Dzięki temu mamy też w domu zapas odkamieniacza, który wystarczy nam na długo. Możemy zadbać o sprzęty i zwiększyć ich wydajność.

Zastosowanie odkamieniacza Durgol

Odkamieniacz Durgol Universal może być użyty *do usuwania kamienia z wielu sprzętów i akcesoriów kuchennych.* Znajdzie zastosowanie jako: * odkamieniacz do ekspresu przelewowego, * odkamieniacz do czajnika, * odkamieniacz do garnków, * odkamieniacz do kranu i prysznica, * odkamieniacz do akwariów, * odkamieniacz do wielu innych sprzętów i akcesoriów domowych – od naczyń po armaturę.

Skuteczny odkamieniacz do ekspresu i innych sprzętów

Odkamieniacz Durgol jest nawet *7 razy skuteczniejszy* w porównaniu z tradycyjnymi metodami odwapniania, takimi jak ocet lub kwasek cytrynowy. Ilość środka konieczna podczas czyszczenia zależy od sprzętu, w którym go stosujemy oraz od grubości warstwy kamienia. Co ważne *butelka o pojemności 750 ml* może usunąć nawet 40 g osadu. Dokładna instrukcja użycia znajduje się na opakowaniu preparatu.

Zalety odkamieniacza w płynie Durgol:

* ma *nietoksyczny i bezpieczny* dla sprzętów skład, * jest bezwonny, * nie wytwarza toksycznych oparów oraz chemicznej warstwy po zastosowaniu.

Durgol – odkamieniacz najwyższej jakości

Marka Durgol powstała w 1951 roku i od tamtego czasu rozwija receptury i zwiększa ofertę. Środki czyszczące i odkamieniające tej firmy *słyną ze swojej skuteczności oraz szwajcarskiej jakości.* Są niezastąpione w kuchni i łazience. Z nimi zadbasz np. o: ekspres, czajnik, kran, prysznic, toaletę, piekarnik i wiele innych sprzętów.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media