Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Uniwersalny odkamieniacz do pralek i zmywarek FilterLogic AFL-100U (10 saszetek)Uniwersalny odkamieniacz do pralek i zmywarek FilterLogic AFL-100U (10 saszetek)
Uniwersalny odkamieniacz do pralek i zmywarek FilterLogic AFL-100U (10 saszetek)Uniwersalny odkamieniacz do pralek i zmywarek FilterLogic AFL-100U (10 saszetek)

Uniwersalny odkamieniacz do pralek i zmywarek FilterLogic AFL-100U (10 saszetek)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: FilterLogic
Typ środka: odkamieniający
Rodzaj produktu: proszek
Waga: 50 g
Środek przeznaczony do: pralki, zmywarki
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Uniwersalny odkamieniacz do pralek i zmywarek FilterLogic AFL-100U (10 saszetek)

Długa żywotność urządzeń

Przeciętna kranówka zawiera dużo minerałów, głównie wapnia i magnezu. Podczas gdy są one korzystne dla naszego zdrowia, mogą poważnie zaszkodzić sprzętom AGD. Pierwiastki przyczyniają się do budowania osadu zwanego kamieniem, który obniża wydajność pralki i zmywarki, a długofalowo może nawet stać się przyczyną awarii. Aby tego uniknąć, należy regularnie odkamieniać urządzenia. W tym celu przyda się *profesjonalny odkamieniacz FilterLogic AFL-100U,* który wydłuży żywotność Twojego sprzętu!

Uniwersalny odkamieniacz do pralki i zmywarki

Przedstawiony środek do odkamieniania jest wyjątkowo uniwersalny. Można stosować go *zarówno do wszystkich pralek, jak i zmywarek dostępnych na rynku.* Model i producent urządzenia nie ma znaczenia. Dzięki temu unikamy potrzeby nabywania wielu preparatów odkamieniających do różnych urządzeń – wystarczy sięgnąć po profesjonalny odkamieniacz FilterLogic AFL-100U. Środek usunie wapienny osad z wnętrza Twojego sprzętu i sprawi, że będzie działał tak wydajnie, jak w dniu zakupu!

Wydajny odkamieniacz do zmywarki i pralki

Jedno opakowanie odkamieniacza FilterLogic AFL-100U składa się z *10 saszetek środka.* Pojedyncza saszetka zawiera ilość proszku potrzebną do przeprowadzenia jednego pełnego cyklu odkamieniania. Zaleca się odkamieniać pralkę co 3 miesiące. W przypadku zmywarek wystarczy powtórzyć zabieg raz na 12 miesięcy. Jeden kartonik preparatu umożliwia zatem zaopatrzenie się w środek odkamieniający na wiele miesięcy, a nawet lat!

Oryginalny odkamieniacz do pralek i zmywarek FilterLogic

FilterLogic to brytyjski producent filtrów wody, a także innych akcesoriów do domowego sprzętu AGD. Firma jest obecna na nieustannie zmieniającym się rynku od kilku dekad. Świadczy to o jej bogatym doświadczeniu w branży i produktach wysokiej jakości. Postaw na profesjonalny, wysoko skuteczny środek odkamieniający do pralki i zmywarki FilterLogic AFL-100U, by cieszyć się *płynną i wydajną pracą urządzeń!*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media