Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Uszczelka wężyka / termosu Jura 63162

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Uszczelka wężyka / termosu Jura 63162

Uszczelka wężyka termosu w ekspresie Jura

Uszczelka jest niezbędnym elementem wielu części ekspresu do kawy. Ma zastosowanie między innymi w systemie mlecznym. Odpowiada za szczelność mocowania wężyka termosu, dzięki czemu przechowywane w nim *mleko zachowuje odpowiednią temperaturę,* a tym samym – świeżość. Dodatkowo zapobiega przedostawaniu się do chłodziarki zanieczyszczeń z zewnątrz.

Oszczędność pieniędzy

Obecnie dostęp do części wymiennych i akcesoriów do ekspresów Jura jest znacznie ułatwiony. Dzięki temu każdy użytkownik może nabyć odpowiednie elementy i samodzielnie przeprowadzić ich wymianę w warunkach domowych. Pozwala to *uniknąć kosztownego i czasochłonnego serwisowania* sprzętu. Przy pomocy uszczelki wężyka / termosu Jura 63162 oszczędzasz pieniądze!

Kompatybilność uszczelki wężyka termosu Jura

*Przezroczysta uszczelka wężyka / termosu Jura 63162* jest przeznaczona do: * chłodziarki do mleka Cool Control 0,6, * chłodziarki do mleka Cool Control 1 l, * pojemnika próżniowego na mleko ze stali nierdzewnej 0,6 l, * pojemnika próżniowego na mleko ze stali nierdzewnej 0,4 l.

Oryginalna uszczelka do ekspresu Jura

Jura jest jednym z popularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie. Wielu użytkowników uznaje ją za lidera w tym obszarze. Sprzęt i akcesoria marki zawdzięczają swoją popularność ich wysokiej jakości i niezawodności. Wybierz oryginalną uszczelkę termosu do ekspresu Jura 63162, by mieć *pewność kompatybilności z urządzeniem i trwałości!*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media