Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Wkład filtr wody sedymentacyjny 10" polipropylenowy DAFI 5um (4szt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Wkład filtr wody sedymentacyjny 10" polipropylenowy DAFI 5um (4szt.)

System przepływowy do filtracji wody

System przepływowy montowany jest zazwyczaj tuż przy punkcie podłączenia wody. Dzięki temu *zapewnia on czystą kranówkę w całym domu* i wszystkich punktach poboru. Każdy z filtrów znajduje się w specjalnej obudowie i ma inne właściwości. Dzięki temu ciecz jest dokładnie oczyszczona, smakuje i pachnie lepiej oraz jest bezpieczna do spożycia.

Aż 4 filtry sedymentacyjne polipropylenowe do systemu Dafi

Filtr polipropylenowy to filtr mechaniczny, a w oferowanym zestawie znajdują się aż 4 takie wkłady. Każda kolejna warstwa filtra, przez którą przepływa woda pochłania elementy zabrudzeń. We wkładzie *zostają zatrzymane zanieczyszczenia stałe,* takie jak piasek, rdza, drobne zawiesiny i tłuszcze. Wszystkie te substancje mogą być niewidoczne gołym okiem.

Filtracja na poziomie 5 mikronów

Przepuszczalność filtra wynosi *5 mikronów,* co oznacza, że przepuszcza on jedynie *cząsteczki mniejsze niż 0,005 mm.* To bardzo dokładny poziom filtracji. Żywotność filtra wynosi maksymalnie 3 miesiące. Po tym czasie należy go wymienić, ponieważ nagromadzenie zanieczyszczeń zmniejszy przepustowość, a zabrudzenia będą mogły dostać się do wody. Biorąc pod uwagę, ze w zestawie znajdują się 4 wkłady, może on być zapasem nawet na rok filtracji.

Gdzie zamontować filtr polipropylenowy?

Producenci zalecają montaż filtra polipropylenowego *na początku i na końcu szeregu wkładów.* Dzięki temu uzyskamy najlepsze efekty filtracji. Pierwszy filtr polipropylenowy wstępnie oczyści wodę, a ostatni zapobiegnie przedostaniu się np. cząsteczek węgla aktywnego. Mimo że są one zupełnie nieszkodliwe, mogą wyglądać nieestetycznie w szklance.

Inne rodzaje wkładów do systemu Dafi:

* z aktywnym węglem, * z bloku węglowego, * usuwający azotany, * zmiękczający z żywicą jonowymienną.

Opinie o produkcie (1)

Jan25.10.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

spełniają moje wymagania. super cena

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media