Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Wkład filtra do systemu nakranowego Aquaphor Topaz (5um)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
W magazynie:wysyłka w 2-3 dni robocze
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Wkład filtra do systemu nakranowego Aquaphor Topaz (5um)

Oczyszczona woda prosto z kranu

Filtr Aquaphor Topaz jest kompatybilny z systemem nakranowym Aquaphor o tej samej nazwie. *Usuwa z wody szkodliwe substancje,* poprawiając jej smak i zapach oraz czyniąc ją bezpieczniejszą dla naszego zdrowia. Dzięki mieszance zawartej we wnętrzu wkładu z cieczy usuwany jest chlor, metale ciężkie, rdza, fenole, szkodliwe związki organiczne oraz inne niepożądane substancje. Wszystko to może do niej trafić w wyniku przepływu przez zanieczyszczoną sieć wodociągową, dlatego tak ważne jest oczyszczenie wody przed jej spożyciem.

Innowacyjna mieszanka filtrująca wkładu Aquaphor Topaz

Wewnątrz filtra do systemu nakranowego Aquaphor Topaz znajduje się mieszanka węgla aktywnego oraz innowacyjnego włókna Aqualen. Dzięki temu filtr jest *w pełni bezpieczny oraz wyjątkowo skuteczny.* Szybkość filtracji wynosi 0,3 l/min, a z wody zostają usunięte wszystkie cząsteczki większe lub równe wielkości 5 mikronów, czyli 0,005 mm.

Na ile wystarczy jeden filtr Aquaphor Topaz?

Wydajność wkładu do systemu Topaz określana jest na *750 litrów lub na 3 miesiące użytkowania.* Ten imponujący czas użytkowania pozwala długo cieszyć się czystą wodą. Montaż filtra jest prosty i szybki, a cena nowego wkładu bardzo korzystna. Warto pamiętać o ich regularnej wymianie, ponieważ w innym przypadku do wody mogą dostać się szkodliwe substancje.

Szybki montaż bez narzędzi

Do zamontowania nowego wkładu nie potrzebujesz żadnych narzędzi. Jest on wymieniany za pomocą systemu „przekręć i wyjmij” bez konieczności ingerowania w przełącznik podłączony do kranu. Zabieg trwa chwilę, a w zapamiętaniu czasu wymiany pomoże nam *datownik* umieszczony na filtrze.

Oszczędności i ekologia

Najważniejszymi cechami filtracji są z pewnością zarówno korzyści ekonomiczne, jak i ekologiczne. Oczyszczanie wody w domu pozwala *uniknąć wydawania setek złotych rocznie* na kupowanie jej w sklepie, a tym samym zrezygnować z jednorazowego plastiku. Efektem jest znacznie mniej zanieczyszczone środowisko naturalne oraz ułatwienie naszej codzienności. Już nie musimy dźwigać ciężkich zgrzewek, a pieniądze możemy wydać na coś innego.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:wysyłka w 2-3 dni robocze
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media