Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Wkład filtra do systemu pochłaniania zapachu PurifAIR Whirlpool C00629720

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Liczba filtrów w zestawie: 1
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Producent: Whirlpool
Przeznaczony do lodówek marki: Whirlpool
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Wkład filtra do systemu pochłaniania zapachu PurifAIR Whirlpool C00629720

Jak usunąć nieprzyjemny zapach z lodówki?

Nawet jeśli bardzo dokładnie dbamy o higienę naszej lodówki i często sprzątamy jej wnętrze, ze środka mogą wydobywać się nieprzyjemne zapachy. Dzieje się tak dlatego, że wonie przechowywanych produktów się przenikają i razem tworzą mieszankę, która nie zachęca do sięgania po produkty spożywcze. Na szczęście istnieje bardzo prosty sposób na pozbycie się tych zapachów i zadbanie o jeszcze większą higienę wewnątrz urządzenia, jest nim *zastosowanie pochłaniacza PurifAir Whirlpool.*

Wkład do pochłaniacza zapachu Whirlpool

Filtr jest wkładem do pochłaniacza PurifAIR Whirlpool. Jest montowany wewnątrz obudowy i *wystarcza na około 6 miesięcy użytkowania.* Po tym czasie łatwo wymienisz go na nowy wkład. Pochłaniacz PurifAIR jest uniwersalnym produktem pasującym do wszystkich lodówek. Wystarczy zawiesić go wewnątrz urządzenia i cieszyć się skutecznym działaniem. Wskaźnik zużycia filtra przypomni nam o jego wymianie.

Bądź bezpieczny i dbaj o lodówkę

Profesjonalne systemy pochłaniania zapachu w lodówce pomogą nam nie tylko pozbyć się tego problemu, ale również *pozwolą zadbać o sprzęt.* Stosując sprawdzone urządzenia znanych producentów, mamy pewność, że nie uszkodzimy naszej lodówki. Bardzo ważne jest również zwrócenie uwagi na to, czy pochłaniacz nie zaszkodzi produktom spożywczym znajdującym się w środku, a tym samym również naszemu zdrowiu. Wkład filtra do systemu pochłaniania zapachu PurifAIR firmy Whirlpool jest w pełni bezpieczny i spełnia wszystkie te wymagania.

Naturalny pochłaniacz zapachu do lodówki

Wkład filtra *składa się z węgla aktywnego,* który jest jednym z najbardziej znanych materiałów filtrujących na świecie. Dzięki swojej dużej powierzchni i strukturze pełnej wewnętrznych korytarzy, może zatrzymać wiele zanieczyszczeń z powietrza i wody. Sam węgiel pozostaje bezwonny i w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia. Filtr oprócz pochłaniania zapachów usuwa również bakterie, dzięki czemu wnętrze lodówki jest bardziej higieniczne.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media