Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Wkład filtrujący Brita On Line Active A1000Wkład filtrujący Brita On Line Active A1000Wkład filtrujący Brita On Line Active A1000
Wkład filtrujący Brita On Line Active A1000Wkład filtrujący Brita On Line Active A1000Wkład filtrujący Brita On Line Active A1000

Wkład filtrujący Brita On Line Active A1000

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Wkład filtrujący Brita On Line Active A1000

Wkład filtrujący Brita do systemu On Line Active

Podzlewowy system filtrujący to najlepszy sposób, aby czystą i smaczną wodę pozyskiwać prosto z kranu. Natomiast podstawowym elementem takiej stacji jest odpowiedni filtr. *Wkład A1000 do systemu On Line Active* usuwa z kranówki zanieczyszczenia mechaniczne (piasek, rdzę itp.), a także redukuje zawartość chloru. Dzięki systemowi On Line Active z wkładem A1000 *nie musisz czekać na czystą i zdrową wodę,* tak jak jest to w przypadku dzbanków. Wystarczy, że odkręcisz dźwignię baterii!

Filtr pod zlew Brita A1000 do systemu On Line Active

*Wydajność wkładu pod kran A1000* wynosi do 6 miesięcy. Montuje się go w głowicy myPure A1c, która stanowi część linii On Line Active. System można zainstalować bezpośrednio do istniejącej baterii kuchennej. Wkład przeznaczony jest do oczyszczania zimnej wody, dlatego ważne jest podłączenie go do odpowiednich rur.

Węglowy filtr do kranu Brita

Podkranowy wkład A1000 charakteryzuje się organiczną mieszanką filtrującą. Artykuł wykorzystuje naturalny węgiel aktywny, słynący ze swoich właściwości chłonących zanieczyszczenia. *Wymiary filtra* to: * szerokość: 86 mm, * głowica: 86 mm, * wysokość: 224 mm. Wkład wraz z głowicą filtra można montować w pozycji pionowej lub poziomej.

Filtr do wody pod kran Brita On Line Active

Wybór wkładu A1000, który stanowi komponent podzlewowej stacji filtrującej Brita On Line Active, to *rozwiązanie proekologiczne.* Dzięki niemu możemy zrezygnować z wody butelkowanej, a co za tym idzie – ograniczyć ilość produkowanych odpadów. W ten sposób pozyskiwanie filtrowanej wody prosto z kranu pozwala także na oszczędności finansowe.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media