Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Woreczek do prania Whirlpool 484000008547

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Wymiary worka: 26 cm x 15 cm x 23,5 cm
Posiada zamek: tak
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Woreczek do prania Whirlpool 484000008547

Uniwersalny worek do prania

Worek do prania do doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą *zarówno zadbać o swoje ubrania, jak i uniknąć awarii pralki.* Wszystko dlatego, że delikatne materiały umieszczone w woreczku nie ulegną zniszczeniu w czasie wirowania, a małe elementy garderoby nie dostaną się do odpływu lub filtra, blokując je i powodując zalanie łazienki.

Co prać w woreczku Whirlpool?

Woreczek Whirlpool jest przeznaczony szczególnie do prania jedwabnych lub koronkowych materiałów. Zabezpieczenie tych tkanin pozwoli zapomnieć o ich uszkodzeniach i pojawiających się z czasem przetarciach oraz dziurkach. Ponadto w siatce *możemy prać rzeczy, które podczas wirowania mocno plączą się z pozostałymi,* są to np. rajstopy lub biustonosze.

Wysoka jakość wykonania

Siatka do prania bielizny została wykonana z wysokiej jakości włókien, które są odporne na częste wirowanie oraz działanie środków czyszczących. *Nierdzewny suwak* zabezpiecza przed otwarciem w trakcie pracy urządzenia i zgubieniem zawartości. Wymiary siatki wynoszą *26 × 15 × 23,5 cm.* Produkt jest rekomendowany przez czołowych producentów pralek i może być używany we wszystkich urządzeniach bez względu na model i producenta.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media