Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Worki do odkurzacza Bosch AirFresh BBZAFGALL (4 szt.) 17002915 TYP G

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Przeznaczone do odkurzacza marki: Bosch
Materiał wykonania: włóknina antyalergiczna
Zestaw zawiera filtr: nie
Liczba worków w zestawie: 4 szt.
Typ worków: antyalergiczny
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Worki do odkurzacza Bosch AirFresh BBZAFGALL (4 szt.) 17002915 TYP G

Worki Anti Odour do odkurzaczy Bosch

Posiadasz zwierzęta domowe lub po prostu chcesz jak najbardziej zredukować nieprzyjemne zapachy w mieszkaniu? Sięgnij po *worki do odkurzacza z filtrem węglowym!* Zatrzymają one woń sierści oraz wszelkie inne niepożądane zapachy, które mogłyby się utrzymywać w powietrzu po sprzątaniu. Oferowany zestaw to aż 4 worki AirFresh BBZAFGALL 17002915 przeznaczone do prawie wszystkich odkurzaczy marki Bosch.

Do jakich odkurzaczy Bosch pasuje worek G ALL 17002915?

Oferowane *worki Bosch typu G ALL 17002915* wyróżniają się bardzo dużą uniwersalnością. Pasują do wszystkich odkurzaczy firmy Bosch z aktualnej oferty (oprócz modeli BSG8..., BGL10…, BGN1…, BSG1…, BSN...). Oznaczenia i strzałki przy otworze worka ułatwią jego montaż oraz wyjmowanie. Dzięki temu nie sprawi nam to żadnej trudności. Jeśli zastosujesz *oryginalne worki Bosch,* odkurzacz będzie działał dłużej bez żadnej awarii. Akcesoria producenta zapewniają lepsze efekty (w szczególności dotyczy to modeli o dużej mocy).

Zalety oryginalnych worków Bosch:

* *szczelne i bezpieczne tworzywo* – nawet 99,9% zabrudzeń zostaje zatrzymanych wewnątrz, dzięki czemu powietrze w domu jest czystsze, a na meblach osadza się mniej kurzu, * warstwa węglowa, która *filtruje powietrze* i zapobiega wydostawaniu się przykrych zapachów na zewnątrz, * *większa skuteczność* odkurzania nawet przy prawie pełnym pojemniku przez podniesioną o 60% siłę ssania (porównując do zwykłych worków), * z filcu zapewniającego dłuższą żywotność, * higieniczna i wygodna wymiana dzięki zamknięciu, * dopasowanie do prawie wszystkich modeli odkurzaczy Bosch.

Worki Bosch Power Protect – ekonomia użytkowania

Oryginalne worki do odkurzacza Bosch *są wydajne, trwałe i szczelne.* Ponadto nawet ich stopniowe zapełnienie nie powoduje spadków skuteczności odkurzania. Dzięki temu mogą one być dłużej użytkowane niż zamienne akcesoria słabszej jakości. Warto pamiętać o ekonomicznych i higienicznych rozwiązaniach podczas robienia domowych porządków.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media