Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Wycior Urnex Gauge do dysz spieniających

4 / 5
Ogólna ocena produktu
Długość elementu czyszczącego: 8,5 cm
Średnica elementu czyszczącego: 1,4 cm
Długość całkowita szczotki: 30 cm
Kolor: biały
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Wycior Urnex Gauge do dysz spieniających

Wycior do czyszczenia rurki spieniacza

Wyłącznie higienicznie czysty ekspres umożliwia *przygotowanie bezpiecznej do spożycia kawy* o nieskazitelnym smaku i aromacie. Zwykłe narzędzia czyszczące mogą nie być w stanie dotrzeć do poszczególnych, niewielkich przestrzeni. W związku z tym warto mieć pod ręką specjalny wycior Urnex Gauge skonstruowany w sposób, który umożliwia usunięcie wszystkich zabrudzeń!

Wycior do czyszczenia ekspresu Urnex

Wycior Urnex Gauge do czyszczenia dysz spieniających został wyposażony w wygodny, długi uchwyt. Jest zakończony syntetycznymi włoskami. Ich elastyczna budowa pozwala *dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych przestrzeni ekspresu automatycznego lub kolbowego.* Produkt sprawdzi się nie tylko do węża i spieniacza mleka, ale także do różnego rodzaju zaworów, przewodów wody, nalewaków barmańskich itd.

Wycior do dysz spieniających – wymiary

*Parametry* przedstawionego wyciora Urnex Gauge do czyszczenia zaworów ekspresu to: * Długość elementu czyszczącego: 8,5 cm * Średnica elementu czyszczącego: ok. 1,4 cm * Długość całkowita szczotki: 30 cm * Kolor: biały

Oryginalny wycior do ekspresu Urnex

Urnex to jeden z najpopularniejszych producentów środków czyszczących i akcesoriów do ekspresów oraz elementów pomocniczych do parzenia kawy. Produkty tej marki są *wykorzystywane przez najlepszych baristów na świecie,* co świadczy o ich wysokiej jakości i skuteczności. Wybierz oryginalny wycior Urnex, by mieć pewność idealnej czystości dyszy spieniającej w Twoim urządzeniu!

Opinie o produkcie (1)

Katarzyna16.03.2022
Ocena produktu: 4
Dodatkowy komentarz:

Nie spełnia założeń - za obszerny

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media