Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zaparzacz do ekspresu Bosch 11014117

Producent: Bosch
Przeznaczony do wybranych ekspresów z serii: EQ.6 s700
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zaparzacz do ekspresu Bosch 11014117

Zaparzacz do ekspresu do kawy Siemens

Ekspres do kawy to zbiór podzespołów, pojemników, wężyków i wielu innych części. Podstawowym jego elementem jest natomiast blok zaparzający. Znajduje się wewnątrz urządzenia i to właśnie w nim odbywa się główny proces przygotowywania kawy. W przypadku awarii bloku zaparzającego nasz ekspres nie jest w stanie przygotować napoju. Na szczęście nie oznacza to, że musimy kupić nowy sprzęt. Wystarczy jedynie *wymiana bloku zaparzającego, co jest kilka razy tańsze.*

Jaki blok zaparzający do ekspresu Siemens EQ6 s700?

Oferowany zaparzacz do ekspresu Bosch Siemens 11014117 *pasuje do wybranych modeli ekspresów Siemens z linii 8, iQ700, EQ6 s700 i VeroAroma 300.* Są to modele takie jak np.: TE657319RW, TE651319RW, TE655319RW, TE653311RW oraz wiele innych.

Oryginalne części do ekspresu Siemens

Zaparzacz do ekspresu Bosch Siemens 11014117 jest w pełni oryginalną częścią. Dzięki temu, że jest to produkt firmy Siemens, element odznacza się *bardzo dobrą jakością oraz idealnym dopasowaniem.* Jego wymiana nie jest skomplikowana. Wystarczy usunąć uszkodzony zaparzacz, a na jego miejsce włożyć nowy. Postaw na oryginalne części, a Twój ekspres będzie działał sprawnie przez długie lata.

Awaria bloku zaparzającego w ekspresie Siemens

Awaria zaparzacza ekspresu do kawy może być spowodowana wieloma czynnikami. Przyczyną może być zużycie się elementów bloku po bardzo długim czasie użytkowania, *przegrzanie sprzętu, niewłaściwa eksploatacja, zaniechanie jego czyszczenia* lub wiele innych. Jeżeli zdaniem specjalisty jego naprawa nie przyniesie efektu, należy kupić nowy blok zaparzający do ekspresu.

Jak czyścić blok zaparzający w ekspresie Siemens?

Higiena i konserwacja bloku zaparzającego w każdym ekspresie jest bardzo ważna. Pomiędzy ruchomymi częściami *mogą zalegać fusy lub ich oleiste i tłuste resztki.* Jak na co dzień dbać o zaparzacz ekspresu? * Odłącz urządzenie od prądu. W dużej części ekspresów Siemens, z którymi Bosch 11014117 jest kompatybilny blok znajduje się z boku urządzenia. * Przed wyjęciem odblokuj zaparzacz, przesuwając czerwoną dźwignię z symbolem kłódki. Blok posiada wypustki na palce, dzięki czemu łatwo za niego chwycimy i wyjmiemy. * Blok należy myć pod bieżącą, ciepłą wodą *bez użycia detergentów.* * Przed ponownym włożeniem zaparzacza do ekspresu musi on dokładnie wyschnąć. * Proces należy przeprowadzać mniej więcej raz w miesiącu. Warto również regularnie używać smaru do bloku zaparzającego.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media