Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zawór Waterblock Whirlpool ACQ002 484000008591

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zawór Waterblock Whirlpool ACQ002 484000008591

Zabezpieczenie kuchni i łazienki przed zalaniem

Zalanie mieszkania to nie tylko stresująca, ale i kosztowna awaria. Z jej skutkami możemy borykać się przez bardzo długi czas. Ważne jest zatem zapobieganie zalaniom i unikanie ryzyka ich wystąpienia. Jak to zrobić? Czasem wystarczy *montaż odpowiednich zaworów przy sprzętach podłączonych do wodociągów.* Tu znajdziesz zawór anty-zalewowy do pralki i zmywarki.

Zawór Waterblock Whirlpool 484000008591 ACQ002

Oferowany zawór do pralki i zmywarki jest produktem uniwersalnym, średnica gwintu wynosi ¾ cala. Pasuje zatem do wielu modeli urządzeń różnych producentów. To zawór wody do pralki i zmywarki Samsung, Beko, Bosch, Whirlpool, Electrolux, Amica, Indesit i innych. Można podłączyć go *do każdego rodzaju węża dopływowego,* nawet najtańszych zamienników.

Jak działa zawór do zmywarki i pralki?

Zawór 484000008591 ACQ002 zabezpiecza przed zalaniem poprzez *kontrolowanie przepływu objętości wody.* Na specjalnym wskaźniku regulacji należy określić pożądaną ilość przepompowywanej cieczy w zakresie od 5 do 50 litrów. Zawór w czasie pracy urządzenia mierzy objętość wody i w przypadku awarii, zsunięcia lub pęknięcia węża automatycznie zablokuje dopływ. Dzięki temu nie dojdzie do przelania i zalania pomieszczenia. Zaworek jest łatwy w montażu. Należy wkręcić go pomiędzy kranem doprowadzającym wodę a wężem urządzenia.

Wysoka jakość marki WPRO

Zawór do podłączenia AGD ACQ002 został wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Ponadto posiada on certyfikat Water Regulations Advisory Scheme (WRAS). Wybierając *oryginalne* artykuły znanych producentów mamy pewność, że będą one skuteczne i bezawaryjne. Ma to szczególne znaczenie w przypadku zaworu wody. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i uniknij zalania mieszkania.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media