Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do czyszczenia ekspresów kolbowych PULY CAFF Soak Cleaning System

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Zawartość zestawu: środek do czyszczenia grupy, kolb i sitek, preparat do czyszczenia dyszy pary, preparat czyszczący młynek, szczotka do czyszczenia grupy, pojemnik do czyszczenia kolb i sitek
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do czyszczenia ekspresów kolbowych PULY CAFF Soak Cleaning System

Czyszczenie ekspresu kolbowego

Przygotowywanie kawy w ekspresie kolbowym to rytuał, który ceni wielu użytkowników. Prawidłowo przyrządzone espresso może zachwycić swoim smakiem, jednak warunkiem są nie tylko dobrze zmielone ziarna. Liczy się również regularne czyszczenie ekspresu, aby żadne pozostałości oraz osady nie zalegały w podzespołach. Stąd *konieczność regularnej konserwacji urządzenia.* Będzie to łatwiejsze, jeśli zaopatrzysz się w zestaw do czyszczenia ekspresu kolbowego.

Profesjonalny zestaw Puly Caff Soak Cleaning System zawiera:

* *Puly Caff Grind* - kryształki do czyszczenia młynka - 2 x 15 g, * *Puly Milk Plus* - płyn do czyszczenia systemów mlecznych - 4 x 25 ml, * *Puly Caff Plus* - proszek do czyszczenia ekspresów - 20 x 3,5 g, * *szczotkę* do czyszczenia, * *pojemnik* do czyszczenia kolb i sitek o pojemności 2 litrów.

W jakich urządzeniach stosować zestaw?

Środki są *uniwersalne* i mogą być stosowane m.in. w ekspresach kolbowych następujących firm: DeLonghi, Krups, Saeco, Gaggia, Sage, Ariete, Cecotec, Breville, RAVEN, Graef, Sencor, Gastroback, Zelmer, Severin, Hendi. Poniżej *przykładowe modele* urządzeń: DeLonghi EC 850.M, DeLonghi ECP33.21, DeLonghi DL Dedica EC685M, DeLonghi DL Dedica EC685BK, DeLonghi EC 221.B, RAVEN EER001B, DeLonghi EC 146.B, Cecotec Power Espresso 20, RAVEN EER001G, Sage Barista Express SES875BKS, Gaggia Gran Gaggia Style RI8423/21, RAVEN EER001W, Breville Primma Latte VCF045X, Gaggia Carezza, Breville Primma Latte VCF046X, Gaggia Viva Prestige RI8437/11, Gaggia Viva Deluxe RI8435/11, Breville Barista Max VCF126X, Gaggia Classic RI9403/11, Graef Pivalla ES 702, Gastroback 42640, Severin KA 5978, Ariete Vintage 1389, Ariete Vintage 1389, RAVEN EER002, Krups XP3458.

Codzienna pielęgnacja ekspresu kolbowego

Elementy ruchome ekspresu kolbowego powinny być czyszczone codziennie. Należą do nich np. kolba oraz sitka. Przyda nam się do tego gąbka, woda, delikatne detergenty oraz dołączona do zestawu *szczotka do czyszczenia grupy.* Natomiast by pozbyć się zabrudzeń z wnętrza urządzenia potrzebujemy specjalistycznego środka. Jest nim *Puly Caff Plus,* który znajduje się w oferowanym zestawie.

Jak używać proszku do czyszczenia ekspresu kolbowego?

Do czyszczenia *niezbędne będzie tzw. ślepe sitko,* czyli sitko bez oczek. Do środka wsypujemy środek, czyli Puly Caff Plus Plvere, podpinamy kolbę do grupy i uruchamiamy przepływ wody w ekspresie. Proszek jest zasysany do środka i następuje czyszczenie wewnętrznych elementów, elektrozaworów oraz innych podzespołów. Po odłączeniu kolby wystarczy jedynie na kilka sekund uruchomić przepływ wody i przepłukać urządzenie.

Czyszczenie systemu mleka i młynka

W zestawie znajduje się *pojemnik* znacznie ułatwiający konserwację ekspresu. Możesz w nim rozpuścić proszek do czyszczenia kolby oraz wyczyścić sitka. Ponadto pakiet zawiera *kryształki do pielęgnacji i ostrzenia młynka* oraz cztery porcje *płynu do usuwania zabrudzeń z systemu mleka.* To zestaw, który okaże się niezastąpiony, jeśli lubisz cieszyć się wspaniałym smakiem kawy.

Puly – specjalista w dziedzinie konserwacji ekspresów

Produkty włoskiej firmy Puly z serii Puly Caff oraz Puly Milk służą do czyszczenia oraz odkamieniania ekspresów ciśnieniowych i przelewowych. Są to *produkty uniwersalne,* dzięki czemu możesz stosować je w urządzeniach wielu firm. Ponadto są one wydajne, skuteczne, a ich cena zachęca do zakupów. Zadbaj o ekspres z Puly i zapomnij o awariach. Pamiętaj, że to również Twoje bezpieczeństwo.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media