Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do czyszczenia i odkamieniania żelazek Whirlpool 484000008407 (10 wkładów)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do czyszczenia i odkamieniania żelazek Whirlpool 484000008407 (10 wkładów)

Odkamieniacz do żelazka

Aby nowoczesne żelazka parowe mogły działać w pełni sprawnie niezbędna jest woda. Wlewana jest ona do środka urządzenia, a następnie podgrzewana i zamieniana w parę. Mimo dostępności wielu jej wariantów na sklepowych półkach – od wód destylowanych po te zapachowe specjalnie przeznaczone do żelazek, czasem sięgamy po prostu po kranówkę. *Niezbędne jest wtedy odkamienianie urządzenia,* aby uniknąć awarii.

Ochrona ubrań podczas prasowania

Odkamienione żelazko to *czyste i gładkie ubrania,* ponieważ osady kamienne nie mają szans przedostać się na tkaninę. Ponadto urządzenie pobiera dużo mniej energii, gdyż grzałka nie jest zanieczyszczona. Oferowany zestaw do czyszczenia i odkamieniania pozwoli Ci usunąć wszelkie zabrudzenia ze stopy żelazka.

Zestaw do pielęgnacji żelazka

Zestaw składa się z: * 1 wielorazowej wkładki do czyszczenia stopy żelazka, * 10 sztuk jednorazowych środków odkamieniających do żelazek i stacji parowych. Sztyft do czyszczenia stopy żelazka dzięki specjalnym właściwościom bardzo *skutecznie czyści powierzchnię prasującą.* Usuwa z niej ślady kamienia, przypaleń oraz zabrudzenia powstałe przez topienie się niektórych nadruków w wyniku wysokich temperatur.

Lepsza praca żelazka

Natomiast środki odkamieniające usuwają osad z kamienia nagromadzony w kanałach parowych żelazek oraz generatorów pary. Regularne usuwanie tych osadów wydłuża żywotność Twoich sprzętów i pozwala cieszyć się lepszymi efektami ich pracy. Jakość wydobywającej się z żelazka pary ma duże znaczenie podczas prasowania. Po odpowiednim oczyszczeniu sprzętu na pewno *zauważysz różnicę.*

Opinie o produkcie (1)

Magdalena27.10.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Stopa żelazka została dobrze wyczyszczona przy pierwszym uzyciu.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media