Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do filtracji wody BWT AQA drink Pure - URBAN (bateria kranowa Grohe, chrom, trojdrożna)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj systemu: podzlewowy z baterią
Typ wylewki: trójdrożna
Producent: BWT
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do filtracji wody BWT AQA drink Pure - URBAN (bateria kranowa Grohe, chrom, trojdrożna)

Zestaw do filtracji wody z baterią kranową

Woda kranowa zawiera chlor o nieprzyjemnym smaku i zapachu oraz minerały powodujące kamienny osad. Mogą się w niej znaleźć także metale ciężkie i substancje organiczne. Skuteczny wkład filtrujący pozwala pozbyć się wszystkich niepożądanych składników obecnych w kranówce. Właśnie takim produktem jest AQA MP200 z zestawu do filtracji wody BWT AQA drink Pure URBAN! Filtr dodatkowo wzbogaca kranówkę w cenny dla zdrowia i poprawiający smak magnez. Producent zaleca przedstawiony zestaw *dla twardości wody powyżej 5° dH.*

Skład zestawu do filtracji wody BWT AQA drink Pure – URBAN to:

* *trójdrożny kran GROHE z wyciąganą wylewką,* * wskaźnik zużycia filtra AQA MONITOR, * głowica filtra wraz z mocowaniem do ściany/szafki, z możliwością regulacji intensywności uzdatniania wody magnezem, * wkład filtracyjny MAGNESIUM MINERALIZED WATER PROTECT MP200, * komplet niezbędnych przyłączeń.

Funkcjonalna bateria kranowa trójdrożna

Filtrująca bateria zlewozmywakowa dołączona do zestawu BWT AQA drink Pure jest trójdrożna i ma kształt litery C. Jej konstrukcja umożliwia *maksymalnie wygodne użytkowanie,* a także oddzielenie filtrowanej wody od ciepłej lub zimnej niefiltrowanej kranówki. Podczas gdy oczyszczona woda jest idealna do bezpośredniego spożycia czy stosowania w sprzęcie AGD, niefiltrowana będzie optymalna na przykład do zmywania.

Wkład filtrujący MP200 mineralizujący wodę magnezem

Za dokładną filtrację wody w zestawie BWT odpowiada filtr MP200 – BWT AQA drink Magnesium Mineralized Water PROTECT. Produkt usuwa z kranówki wszelkie zanieczyszczenia, w tym szkodliwe dla zdrowia metale ciężkie i substancje organiczne. Dodatkowo poprawia jej smak i zapach, minimalizując zawartość chloru. Co ważne, filtr *wzbogaca oczyszczoną wodę w magnez.* Pierwiastek jest cennym dla organizmu składnikiem, który wpływa pozytywnie na nasze zdrowie!

Wskaźnik zużycia filtra wody do systemu z baterią kuchenną

W zestawie filtrującym BWT AQA drink Pure jest również specjalny wskaźnik zużycia AQA MONITOR. Licznik *pozwala łatwo sprawdzić, w jakim stanie jest wkład filtrujący.* Poinformuje Cię także, gdy konieczna będzie jego wymiana. Dzięki temu zawsze zastąpisz zużyty wkład nowym egzemplarzem na czas i utrzymasz stały dostęp do czystej, smacznej wody!

Stylowa chromowana bateria kuchenna filtrująca wodę

Chromowana bateria kuchenna z zestawu BWT to oryginalny produkt marki Grohe. Firma jest znanym niemieckim producentem wysokiej jakości armatury sanitarnej. Trójdrożny kran charakteryzuje się zarówno niezwykłą funkcjonalnością, jak i stylowym wyglądem. Z łatwością wpasuje się w wystrój każdej kuchni. Kompletny zestaw pozwoli *pozyskiwać czystą i smaczną wodę w każdej chwili,* bez konieczności czekania.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media