Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do konserwacji ekspresów kolbowych Urnex Starter

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Zawartość zestawu: środek do czyszczenia grupy, kolb i sitek, preparat do czyszczenia dyszy pary, preparat czyszczący młynek, szczotka do czyszczenia grupy
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do konserwacji ekspresów kolbowych Urnex Starter

Zestaw do czyszczenia ekspresu kolbowego

Czyszczenie ekspresu kolbowego jest bardzo ważne. Utrzymanie *odpowiedniego poziomu higieny* pozwala za każdym razem uzyskiwać najlepszą kawę i cieszyć się bezawaryjną pracą urządzenia. Tu znajdziesz zestaw środków, które pozwolą Ci zadbać o ekspres kolbowy, młynek oraz dyszę pary i system spieniania mleka.

Skład zestawu Urnex do konserwacji ekspresu kolbowego:

* proszek Urnex Cafiza 120 g – *do czyszczenia grup,* * tabletki Rinza 8 × 10 g – *do czyszczenia spieniaczy do mleka i dyszy pary,* * tabletki Grindz 105 g – *do czyszczenia młynków do kawy,* * *szczoteczka do grup Scoopz z miarką.*

Czyszczenie grupy ekspresu

Proszek do czyszczenia grupy ekspresu Urnex Cafiza pozwoli umyć wylewkę urządzenia i *usunąć z niej nagromadzone resztki kawy oraz oleiste i tłuste osady.* Czyszczenie ekspresu kolbowego polega na zamontowaniu w kolbie ślepego sitka, wsypania do niego proszku i podłączeniu do grupy. Po uruchomieniu ekspresu woda wymiesza się ze środkiem i skutecznie udrożni podzespoły. Dokładną instrukcję czyszczenia znajdziesz w zaleceniach producenta swojego ekspresu.

Szczoteczka do czyszczenia grupy ekspresu

Pozostałości ziaren i środka czyszczącego usuniesz za pomocą szczoteczki Scoop. Twarde włosie zbierze wszelkie zanieczyszczenia, nie rysując przy tym elementów ekspresu. Specjalnie wyprofilowany kształt ułatwia korzystanie z wyciora i pozwala *dostać się w trudno dostępne zakamarki.* Drugi koniec szczotki jest wyposażony w wygodną miarkę, która umożliwia precyzyjnie nabranie proszku czyszczącego.

Uniwersalne środki czyszczące

Dodatkowo w zestawie znajduję się *tabletki do czyszczenia młynka kawy oraz kapsułki do pielęgnacji dyszy mleka.* Są to środki znanego amerykańskiego producenta i mogą być stosowane w wielu ekspresach bez względu na ich markę. Są to np. ekspresy: Krups, Saeco, DeLonghi, Siemens, Philips, Saeco, Ariete, Gaggia, Sage, DeLonghi, Breville, Graef, RAVEN, Cecotec, Sencor, Gastroback, Severin, Zelmer, Black&Decker, Hendi itp.

Urnex – zadbaj o ekspres z profesjonalistami

W ofercie firmy Urnex możemy znaleźć szereg środków i akcesoriów do czyszczenia ekspresów ciśnieniowych. Marka istnieje od kilkudziesięciu lat, a jej produkty wyróżniają się najwyższą jakością. Są one *skuteczne, wydajne i bezpieczne.* Szeroki wybór artykułów pozwala znaleźć dokładnie to, czego szukamy, aby nasz ekspres działał bezawaryjnie.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media