Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do konserwacji ekspresu Bosch Siemens (FilterLogic CFL-901B + tabletki czyszczące Bosch 311969)

Pasuje do wybranych ekspresów: Bosch, Siemens
Liczba filtrów zestawie: 1 szt.
Zawartość zestawu: filtr, środek czyszczący
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do konserwacji ekspresu Bosch Siemens (FilterLogic CFL-901B + tabletki czyszczące Bosch 311969)

Praktyczny zestaw do czyszczenia ekspresu Siemens

Jeśli posiadasz ekspres ciśnieniowy, na pewno chcesz cieszyć się swoim urządzeniem jak najdłużej. Aby było to możliwe, należy regularnie przeprowadzać konserwację ekspresu. Zawiera się w niej m.in. wymiana filtra i usuwanie zabrudzeń z wnętrza urządzenia. Na rynku znajdziesz wiele produktów, które ułatwią Ci dbanie o sprzęt – w tym oferowany przez nas zestaw. W skład kompletu wchodzi filtr do ekspresu Siemens FilterLogic oraz tabletki czyszczące Bosch, które można zastosować w wielu urządzeniach.

Tabletki do czyszczenia ekspresu Siemens

Każdego dnia, w Twoim ekspresie mogą zbierać się zanieczyszczenia z kawy, wody i mleka. Wszystkie z nich mogą wpłynąć na to, jak działa Twój sprzęt i jak smakują napoje, które parzy. Co zrobić, by nie miało to miejsca? Wystarczy regularnie przeprowadzać czyszczenie ekspresu tabletkami, które wchodzą w skład zestawu. Dzięki ich odpowiedniej formule, Twoje urządzenie znów *będzie lśnić czystością.* Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o sprzęt, dodatkowo wybierz odkamieniacz do ekspresu Siemens, który jest dostępny w naszym sklepie.

Filtr do ekspresu FilterLogic CFL-901B

FilterLogic CFL-901B to produkt, który dobrze sprawdzi się jako filtr do ekspresu Siemens. Ten *zamiennik wysokiej jakości* wykorzystuje sprawdzoną substancję filtrującą, która składa się z żywicy jonowymiennej i węgla aktywnego. Mieszanka ta skutecznie zatrzymuje liczne substancje niepożądane, co pozytywnie wpływa m.in. na jakość Twoich napojów. Wydajny filtr CLF-901B będzie służyć Ci przez 2 miesiące lub do przefiltrowania 50 litrów wody. FilterLogic CFL-901B jest *kompatybilny* z ekspresami, w których stosuje się filtr Brita Intenza (TCZ7003, TZ70003). Są to m.in.: * Bosch: VeroBar, Vero Professional, * Siemens: EQ7 Plus, * Neff: CV77V60, CV7760N, * Gaggenau: CM250. Przed zakupem sprawdź, jakiego filtra używasz w swoim urządzeniu i zapoznaj się z jego instrukcją.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media