Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do konserwacji ekspresu Bosch Siemens (tabletki odkamieniające 311864 + tabletki czyszczące 311769)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Pasuje do wybranych ekspresów: Bosch, Siemens
Liczba filtrów zestawie: brak
Zawartość zestawu: odkamieniacz, środek czyszczący
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do konserwacji ekspresu Bosch Siemens (tabletki odkamieniające 311864 + tabletki czyszczące 311769)

Zestaw do konserwacji ekspresu Bosch oraz Siemens:

* *tabletki odkamieniające Bosch* 311864/TZ60002 – 6 sztuk, * *tabletki czyszczące Bosch* do ekspresu 311769/ TZ60001 – 10 sztuk. Być może zastanawiasz się, jak zadbać o kondycję Twojego ekspresu automatycznego. Wówczas możesz po prostu delektować się *smaczną kawą,* bez obaw o stan techniczny i czystość urządzenia. Jest łatwy sposób, by ekspres był jak nowy przez długi czas. Wystarczy sięgnąć po ten zestaw, który zawiera oryginalne tabletki czyszczące oraz odkamieniające. Dzięki nim dokładnie usuniesz wszystkie tłuste osady po kawie oraz cały kamień. Pozbędziesz się zanieczyszczeń z tych części urządzenia, które są niewidoczne z zewnątrz i trudno dostępne. Rozpuszczone tabletki dotrą wszędzie tam, gdzie może pojawić się niepożądany osad. Produkty są oryginalne i rekomendowane przez producentów ekspresów *Bosch, Siemens, Gaggenau oraz Neff.* Ich regularne stosowanie poprawia działanie ekspresu i wydłuża jego żywotność.

Tabletki odkamieniające 2w1 Bosch/Siemens TZ60002

Dzięki tabletkom do odkamieniania ekspresu automatycznego bez trudu *usuniesz cały kamień.* Skąd bierze się on w urządzeniu? Szkodliwy osad pochodzi z podgrzewanej wody, z którą ekspres ma częsty kontakt. Przez to z czasem tworzy się biały nalot na wielu wewnętrznych częściach. Uciążliwy osad utrudnia pracę urządzenia, powoduje większe zużycie prądu, a jego drobinki mogą się dostać do Twojej filiżanki. Właśnie dlatego warto regularnie stosować tabletki odwapniające TZ60002 do ekspresu Bosch. Dzięki nim urządzenie będzie działało *optymalnie i energooszczędnie* przez długi czas.

Odkamieniacz w tabletkach o podwójnym działaniu

W opakowaniu Bosch TZ60002 znajduje się *6 sztuk tabletek,* które wystarczą na 3 cykle odkamieniania. Każda z nich ma podwójne działanie. Nie tylko eliminuje kamień, lecz także *chroni ekspres przed korozją.* By odkamienić ekspres użyj dwóch tabletek. Wystarczy wybrać automatyczne odkamienianie na wyświetlaczu urządzenia i postępować zgodnie ze wskazówkami, które pojawią się na nim. Pamiętaj, że tabletki odkamieniające nie mają właściwości odtłuszczających. Dlatego do zestawu dołączyliśmy też inny rodzaj tabletek Bosch, które poradzą sobie z oleistymi resztkami kawy.

Tabletki czyszczące Bosch TZ60001 do ekspresu – 10 szt.

Oryginalne tabletki 311769 do czyszczenia ekspresu to gwarancja najwyższej jakości i skuteczności działania. Ich zadaniem jest rozpuszczenie i wypłukanie tłustych osadów z kawy. Dokładnie usuwają oleiste resztki i fusy z wnętrza ekspresu. Wystarczy jedna tabletka czyszcząca, by pozbyć się tłustych zabrudzeń z urządzenia. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk kapsułek, które wystarczą na *10 pełnych cykli* czyszczenia. Uruchom automatyczny program w ekspresie i przekonaj się o ich skuteczności już od pierwszego użycia. Ciesz się idealną czystością i nieskazitelnym smakiem kawy.

Skuteczne czyszczenie ekspresu Bosch, Siemens, Gaggenau oraz Neff

Każde espresso przygotowane w ekspresie wymaga zmielenia ziaren, przez co w urządzeniu gromadzą się oleiste resztki kawy. Jeśli nie są usuwane, mogą psuć smak kawy i utrudniać działanie urządzenia. Z pomocą przychodzą tabletki TZ60001 stworzone specjalnie *do odtłuszczania ekspresu.* Gwarantują *higieniczną czystość* ekspresu, bez nieświeżych pozostałości. Przyczyniają się do optymalnej pracy urządzenia i wydłużają jego żywotność.

Opinie o produkcie (1)

Piotr26.12.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Dobrze sprawdzają się w czyszczeniu mojego ekspresu Siemens Polecam.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media