Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do konserwacji ekspresu ciśnieniowego Durgol Milk Cleaner 500ml + Swiss Espresso Descaler 2x125ml

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Pasuje do wybranych ekspresów: Jura, Krups, Saeco, Philips, Nivona, Bosch, DeLonghi, Siemens, Tchibo
Liczba filtrów zestawie: brak
Zawartość zestawu: odkamieniacz, środek do czyszczenia systemu mleka
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do konserwacji ekspresu ciśnieniowego Durgol Milk Cleaner 500ml + Swiss Espresso Descaler 2x125ml

Zestaw do pielęgnacji ekspresu

Jeżeli Twoja kawa straciła smak, na jej powierzchni tworzą się nieestetyczne osady, a mleko nie spienia się już tak dobrze, być może są to oznaki zakamienionego ekspresu oraz zabrudzonych systemów mleka. Rozwiązaniem jest dokładne wyczyszczenie i odkamienienie urządzenia. Warto również pamiętać o regularnym wykonywaniu tych czynności, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości. Z zestawem do konserwacji marki Durgol będzie to *łatwe i szybkie,* a Twoje cappuccino szybko odzyska smak.

Uniknij awarii i zadbaj o odpowiednią higienę

Pokryte kamieniem podzespoły ekspresu mogą doprowadzić do awarii całego sprzętu lub do zwiększonego zużycia energii. Warto zatem na bieżąco czyścić urządzenie i je odkamieniać, co pozwoli *oszczędzić pieniądze.* Ma to również wpływ na nasze zdrowie, ponieważ w dokładnie odkamienionym ekspresie z oczyszczonym systemem mleka nie gromadzą się bakterie, które mogą być dla nas szkodliwe. Pamiętaj również o czyszczeniu innych części urządzenia, aby jak najlepiej dbać o siebie i resztę rodziny.

Jak stosować odkamieniacz Durgol?

1. Wlej jedną porcję preparatu do zbiornika na wodę (125 ml) 2. Uzupełnij zbiornik tą samą ilością wody (125 ml) 3. Przepuść otwór przez wylot gorącej wody (UWAGA!) bez wytwarzania pary. W urządzeniach niewyposażonych w wylot gorącej wody należy użyć wylotu kawy. Jeśli proces odkamieniania nie zostanie uruchomiony, uzupełniaj stopniowo ilość wody w zbiorniku, przy którym nastąpi uruchomienie procesu (zależy od producenta urządzenia). Odczekaj aż roztwór przepłynie przez urządzenie i wycieknie przez wylot gorącej wody lub kawy. 4. Wypływający płyn należy zebrać w naczyniu ze szkła lub plastiku o odpowiedniej wielkości. Ostrożnie! Płyn może być gorący! Zanim go wylejesz, odczekaj aż ostygnie. Do płukania należy użyć dużej ilości wody. 5. Przepłucz zbiornik na wodę za pomocą wody. Następnie przepłucz urządzenie wodą w ilości odpowiadającej 1-2 pełnym zbiornikom (korzystając z programu odkamieniania zgodnie z instrukcją ekspresu do kawy). 6. Wskazówka: po zakończeniu odkamieniania ekspres należy przetrzeć wilgotną szmatką, aby usunąć plamy powstałe w wyniku rozpryśnięcia roztworu.

Jak wyczyścić system spieniania mleka z płynem Durgol?

1. Dla doskonałego rezultatu wlej 50 ml środka do czyszczenia systemu mleka (np. 2 miarki) do pojemnika na mleko i dolej 450 ml wody. 2. Uruchom program czyszczenia systemu mleka zgodnie z instrukcją ekspresu. 3. Przepłucz ekspres całkowicie czystą wodą zgodnie z instrukcją urządzenia. 4. Dla optymalnego rezultatu umieść wszystkie elementy mające kontakt z mlekiem w zastosowanym do czyszczenia roztworze.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media