Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do konserwacji ekspresu DeLonghi (filtr DLSC002 + odkamieniacz EcoDecalk Mono 1x100ml)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Pasuje do wybranych ekspresów: DeLonghi
Liczba filtrów zestawie: 1 szt.
Zawartość zestawu: filtr, odkamieniacz
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do konserwacji ekspresu DeLonghi (filtr DLSC002 + odkamieniacz EcoDecalk Mono 1x100ml)

Zadbaj o swój ekspres DeLonghi

Każda osoba, która uwielbia przygotowywanie pysznej kawy w domu, z pewnością chce się codziennie cieszyć sprawnie działającym ekspresem. Dzięki niemu najlepsze, gorące specjały są zawsze w zasięgu ręki. Co zrobić, aby nigdy się to nie zmieniło? Należy po prostu regularnie przeprowadzać konserwację urządzenia. Zestaw do czyszczenia ekspresu DeLonghi sprawi, że to zadanie będzie *szybkie i łatwe.*

Filtr DLS C002

Przefiltrowana woda smakuje lepiej – da się to z łatwością zauważyć, gdy porówna się wodę prosto z kranu z tą przefiltrowaną w specjalnym dzbanku lub butelce. Czy filtracja wpływa jednak na smak kawy? Oczywiście! Dzięki filtrowi DeLonghi *Twoja kawa będzie smakować lepiej.* Zaufaj skutecznej mieszance żywicy jonowymiennej oraz węgla aktywnego i poczuj różnicę! Produkt będzie Ci służyć przez 2 miesiące lub do przefiltrowania 50 litrów wody. *ESAM6900, ECAM, EC860, EC680, EC685, EC9335, BCO430, COM530* to wybrane ekspresy, z którymi *kompatybilny* jest filtr DeLonghi DLSC002. SER3017 to starszy model oryginalnego filtra DeLonghi, który został zastąpiony przez DLS C002. Jeśli w Twoim ekspresie była zamontowana poprzednia wersja, nowy rodzaj również będzie do niego pasował.

Odkamieniacz DeLonghi EcoDecalk 100 ml

Aby dodatkowo zadbać o ekspres, warto regularnie go odkamieniać. Ten nieskomplikowany proces sprawi, że sprzęt nie tylko będzie działać sprawniej, ale też *zużyje mniej energii elektrycznej.* Aby przeprowadzić odkamienianie z EcoDecalk, wystarczy rozcieńczyć płyn w zbiorniku ekspresu, a następnie włączyć automatyczny program. Twoje urządzenie szybko stanie się *wolne od kamienia.* Opakowanie 100 ml wystarczy Ci na przeprowadzenie jednego cyklu.

Oryginały DeLonghi

Oba elementy, które zawiera zestaw do czyszczenia ekspresu DeLonghi to *stuprocentowo oryginalne produkty.* Producent przygotował je z myślą o swoich urządzeniach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dobrze zadbają one o Twój sprzęt DeLonghi. Jeśli chcesz zapewnić w najwyższy poziom higieny swoim ekspresie, wypróbuj też środek do czyszczenia obwodów mleka DeLonghi.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media