Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do konserwacji ekspresu Nivona (FilterLogic CFL-701B + odkamieniacz Nivona 500ml NIRK703 + tabletki czyszczące NIVONA NIRT701)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Pasuje do wybranych ekspresów: Nivona
Liczba filtrów zestawie: 1 szt.
Zawartość zestawu: filtr, odkamieniacz, środek czyszczący
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do konserwacji ekspresu Nivona (FilterLogic CFL-701B + odkamieniacz Nivona 500ml NIRK703 + tabletki czyszczące NIVONA NIRT701)

Profesjonalny zestaw do konserwacji ekspresu Nivona

* *Filtr FilterLogic CFL-701B* – zamiennik Nivona NIRF700 i Krups F088. * *Odkamieniacz Nivona NIRK703* – 500 ml. * *Tabletki czyszczące Nivona NIRT701* – 10 sztuk. Niezbędne produkty do konserwacji i odkamieniania ekspresu marki Nivona. Filtr FilterLogic zmiękcza i oczyszcza wodę, dzięki czemu jest idealna do zaparzenia kawy. Odkamieniacz NIRK703 usuwa wapienny osad z wszystkich wewnętrznych części ekspresu. Natomiast tabletki NIRT701 dokładnie czyszczą ekspres, eliminując oleiste resztki kawy. Dzięki nim bez trudu utrzymasz ekspres Nivona *w doskonałej kondycji* przez długi czas. Unikniesz drogich serwisowych napraw, a smak Twojej ulubionej kawy będzie perfekcyjny w każdej filiżance.

Wkład FilterLogic CFL-701B – filtracja na najwyższym poziomie

FilterLogic to brytyjska firma produkująca wkłady do oczyszczania wody. W swojej ofercie posiada wiele *wysokiej jakości zamienników,* które są alternatywą dla drogich oryginałów. Zastosowanie najlepszych materiałów filtrujących i idealne dopasowanie pozwalają osiągnąć efekt porównywalny z działaniem wkładów producentów ekspresów. FilterLogic to sprawdzone wkłady i skuteczna filtracja.

Zamiennik filtra Nivona NIRF700

Wkład CFL-701B firmy FilterLogic to doskonały zamiennik filtra Nivona NIRF700. *Pasuje perfekcyjnie* do automatycznych ekspresów ciśnieniowych marki Nivona. Filtr gwarantuje co najmniej tak dobre efekty filtracji, jak w przypadku wkładów producenta. Zastępuje z powodzeniem również filtry AEG 9000849514, Bosch TCZ6003, Siemens TZ60003 oraz Krups F088. Filtr CFL-701B jest kompatybilny z ekspresami następujących firm: * *Nivona,* * *Krups,* * *Mettita.*

Po co filtr w ekspresie Nivona?

Woda kranowa, która zazwyczaj jest wykorzystywana do przygotowania kawy w ekspresie zawiera dużo minerałów, które powodują, że jest twarda i tworzy osady wapienne. Ponadto mogą znajdować się w niej zanieczyszczenia, które dla naszego bezpieczeństwa powinniśmy usunąć. Filtr składa się z mieszanki *żywicy jonowymiennej oraz węgla aktywnego.* To substancje, które usuwają z wody kranowej *nadmiar kamienia, chlor, metale i zanieczyszczenia.* Dzięki temu Twoja kawa smakuje lepiej, a ekspres działa dłużej. Jeden filtr wystarczy do oczyszczenia *50 litrów wody lub na maksymalnie 2 miesiące* użytkowania.

Odkamieniacz Nivona NIRK703 500 ml

Oryginalny płyn o właściwościach odkamieniających dedykowany do ekspresów Nivona. Dokładnie *usuwa kamień,* który osadza się na wewnętrznych częściach ekspresu do kawy. Dzięki temu urządzenie pracuje bez przeszkód – wydajnie i energooszczędnie. Jeśli stosujesz odkamieniacz regularnie, nie musisz obawiać się awarii spowodowanych uciążliwym kamieniem. Możesz spokojnie delektować się ulubioną kawą, której smak będzie jeszcze pełniejszy i niezakłócony wapiennym osadem.

Płyn odkamieniający na 5 cykli

Odkamieniacz NIRK703 w butelce 500 ml wystarcza na przeprowadzenie 5 cykli odkamieniania. W tym celu należy użyć 100 ml płynu Nivona na 500 ml wody i uruchomić *automatyczny program* w ekspresie. Resztę zrobi za Ciebie urządzenie. Warto odkamieniać ekspres cyklicznie według zaleceń producenta. W ten sposób znacznie wydłużysz żywotność sprzętu. Preparat można stosować we wszystkich automatycznych ekspresach do kawy firmy Nivona.

Oryginalne tabletki czyszczące Nivona NIRT701

Zadaniem tabletek jest skutecznie *usunięcie tłustych resztek kawy* z ekspresu. Oleiste zabrudzenia gromadzą się w bloku zaparzającym i pochodzą ze zmielonych ziaren. Dzięki tabletkom Nivona pozbędziesz się tych pozostałości i zapobiegniesz zatykaniu ekspresu. Utrzymasz optymalne parametry urządzenia oraz higieniczną czystość. Wystarczy jedna tabletka, by przestać martwić się o tłuste osady i cieszyć się doskonałym smakiem kawy za każdym razem.

Czysty ekspres i smaczna kawa przez długi czas

W opakowaniu jest *10 tabletek NIRT701.* To dokładnie tyle ile potrzeba, by przeprowadzić 10 cykli czyszczenia ekspresu. Regularne usuwanie zabrudzeń z wnętrza urządzenia zapewni jego *idealną czystość i wydajne działanie.* Warto pamiętać, że czyszczenie ekspresu to nie wszystko. Aby usunąć kamień, należy użyć specjalnego odkamieniacza. Szeroki wybór tabletek i płynów odkamieniających znajdziesz również w ofercie naszego sklepu.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media