Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do konserwacji ekspresu Nivona (FilterLogic CFL-701B + tabletki czyszczące NIVONA NIRT701)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Pasuje do wybranych ekspresów: Nivona
Liczba filtrów zestawie: 1 szt.
Zawartość zestawu: filtr, środek czyszczący
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do konserwacji ekspresu Nivona (FilterLogic CFL-701B + tabletki czyszczące NIVONA NIRT701)

Profesjonalny zestaw do czyszczenia ekspresu Nivona

* *Filtr FilterLogic CFL-701B* – zamiennik Nivona NIRF700 i Krups F088. * Oryginalne *tabletki czyszczące NIVONA* NIRT701. Niezbędne produkty do konserwacji i czyszczenia ekspresu marki Nivona. Filtr FilterLogic zapewnia czystą wodę, bez nadmiaru kamienia, idealną do zaparzenia kawy. Tabletki czyszczące NIRT701 stosuje się raz w miesiącu lub wtedy, kiedy na urządzeniu pojawi się odpowiedni komunikat. W ten sposób regularnie usuwasz oleiste resztki kawy. Zestaw pozwala wydłużyć czas *eksploatacji ekspresu.* Dzięki tym produktom przestaniesz martwić się o stan Twojego urządzenia i zaczniesz cieszyć się doskonałym smakiem ulubionej kawy.

Wkład FilterLogic CFL-701B – filtracja na najwyższym poziomie

FilterLogic to brytyjska firma produkująca wkłady do oczyszczania wody. W swojej ofercie posiada wiele *wysokiej jakości zamienników,* które są alternatywą dla drogich oryginałów. Zastosowanie najlepszych materiałów filtrujących i idealne dopasowanie pozwalają osiągnąć efekt porównywalny z działaniem wkładów producentów ekspresów. FilterLogic to sprawdzone wkłady i skuteczna filtracja.

Zamiennik filtra Nivona NIRF700

Wkład CFL-701B firmy FilterLogic to doskonały zamiennik filtra Nivona NIRF700. *Pasuje perfekcyjnie* do automatycznych ekspresów ciśnieniowych marki Nivona. Filtr gwarantuje co najmniej tak dobre efekty filtracji, jak w przypadku wkładów producenta. Zastępuje z powodzeniem również filtry AEG 9000849514, Bosch TCZ6003, Siemens TZ60003 oraz Krups F088. Filtr *CFL-701B jest kompatybilny* z ekspresami następujących firm: * *Nivona,* * *Krups,* * *Mettita.*

Po co filtr w ekspresie Nivona?

Woda kranowa, która zazwyczaj jest wykorzystywana do przygotowania kawy w ekspresie zawiera dużo minerałów, które powodują, że jest twarda i tworzy osady wapienne. Ponadto mogą znajdować się w niej zanieczyszczenia, które dla naszego bezpieczeństwa powinniśmy usunąć. Filtr składa się z mieszanki żywicy jonowymiennej oraz węgla aktywnego. To substancje, które usuwają z wody kranowej *nadmiar kamienia, chlor, metale i zanieczyszczenia.* Dzięki temu Twoja kawa smakuje lepiej, a ekspres działa dłużej. Jeden filtr wystarczy do oczyszczenia *50 litrów* wody lub na maksymalnie *2 miesiące* użytkowania.

Oryginalne tabletki czyszczące Nivona NIRT701

Zadaniem tabletek jest skutecznie *usunięcie tłustych resztek kawy* z ekspresu. Oleiste zabrudzenia gromadzą się w bloku zaparzającym i pochodzą ze zmielonych ziaren. Dzięki tabletkom Nivona pozbędziesz się tych pozostałości i zapobiegniesz zatykaniu ekspresu. Utrzymasz optymalne parametry urządzenia oraz higieniczną czystość. Wystarczy jedna tabletka, by przestać martwić się o tłuste osady i cieszyć się doskonałym smakiem kawy za każdym razem.

Czysty ekspres i smaczna kawa przez długi czas

W opakowaniu jest *10 tabletek NIRT701.* To dokładnie tyle ile potrzeba, by przeprowadzić 10 cykli czyszczenia ekspresu. Regularne usuwanie zabrudzeń z wnętrza urządzenia zapewni jego *idealną czystość i wydajne działanie.* Warto pamiętać, że czyszczenie ekspresu to nie wszystko. Aby usunąć kamień, należy użyć specjalnego odkamieniacza. Szeroki wybór tabletek i płynów odkamieniających znajdziesz również w ofercie naszego sklepu.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media