Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do konserwacji ekspresu Nivona: filtr NIRF700 +odkamieniacz NIRK703 +tabletki NIRT701 +płyn NIRK705

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do konserwacji ekspresu Nivona: filtr NIRF700 +odkamieniacz NIRK703 +tabletki NIRT701 +płyn NIRK705

Konserwacja ekspresu Nivona

Jeżeli posiadamy w domu ekspres oznacza to, że lubimy rozkoszować się wspaniałym i pobudzającym smakiem kawy. Jednak, aby pozostał on niezmieniony musimy zadbać o to urządzenie. Pozwoli nam to nie tylko cieszyć się ulubionym cappuccino lub espresso, ale też zapomnieć o awariach sprzętu. Ten *zestaw do czyszczenia ekspresu Nivona* sprawi, że woda zostanie przefiltrowana, urządzenie wyczyszczone oraz odkamienione, a system mleka pozbawiony bakterii i osadów.

Filtr wody do ekspresu Nivona Claris NIRF700

Filtracja wody w ekspresie jest niezbędna, jeśli chcemy zapomnieć o osadach wapiennych na podzespołach urządzenia oraz w naszej filiżance. Mieszanka filtrująca wkładu NIRF700 składa się z węgla aktywnego oraz żywicy jonowymiennej. *Z wody zostają usunięte zanieczyszczenia,* a dzięki jej zmiękczeniu dochodzi do zneutralizowania wapnia i magnezu.

Montaż filtra w ekspresie Nivona

Montaż nowego filtra *trwa chwilę i jest bardzo prosty.* Dokładna instrukcja znajduje się na opakowaniu oraz jest wyświetlana na panelu urządzenia. Filtr wkręcamy w przeznaczone do tego miejsce w pojemniku na wodę. Następnie włączamy proces płukania wkładu, a już po kilku sekundach możemy przygotować kawę. Jeden filtr wystarcza na około 2 miesiące.

Płyn do czyszczenia spieniacza Nivona

W systemie mleka ekspresu mogą namnażać się niebezpieczne bakterie. W związku z tym *niezbędne jest jego regularne czyszczenie.* Przede wszystkim powinniśmy pamiętać o płukaniu systemu przed każdym wyłączeniem urządzenia. W tym celu wystarczy podłączyć wąż do tacki skroplin i uruchomić proces płukania. Jednak, by dokładniej zadbać o swoje bezpieczeństwo oraz o czystość systemu, należy użyć płynu do spieniacza Nivona NIRK705.

Odkamienianie ekspresu Nivona

Mimo stosowania filtrów na niektórych elementach wewnętrznych ekspresu może zacząć odkładać się kamień kotłowy. Profilaktycznie warto więc od czasu do czasu użyć odkamieniacza NIK703. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że na grzałce nie zalegają zbędne osady, a *urządzeniu nie grozi kosztowna awaria.* Odkamienianie ekspresu Nivona jest zalecane co około 2 miesiące lub wtedy, kiedy status konserwacji urządzenia nam o tym przypomni.

Tabletki do czyszczenia ekspresu Nivona

W wyniku mielenia, prasowania oraz zalewania ziaren gorącą wodą wewnątrz ekspresu mogą tworzyć się osady tłuszczowe. Regularnie należy usuwać też pozostałości kawy gromadzące się na podzespołach. W tych przypadkach niezastąpione okażą się tabletki czyszczące Nivona NIRF701. W opakowaniu znajduje się aż *10 tabletek,* które wystarczą na 10 cykli czyszczenia przeprowadzanych co około 2 miesiące.

Uniwersalne środki do ekspresów Nivona

Oferowane środki do konserwacji i czyszczenia mogą być stosowane we *wszystkich modelach ekspresów Nivona,* są to: Cafe Romatica 520, Cafe Romatica 530, Cafe Romatica 646, Cafe Romatica 656, Cafe Romatica 710, Cafe Romatica 720, Cafe Romatica 725, Cafe Romatica 730, Cafe Romatica 740, Cafe Romatica 750, Cafe Romatica 760, Cafe Romatica 767, Cafe Romatica 770, Cafe Romatica 830, Cafe Romatica 831, Cafe Romatica 845, Cafe Romatica 855, Cafe Romatica 930, Cafe Romatica 960, Cafe Romatica 970, Cafe Romatica 1030.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media