Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do konserwacji zmywarki Whirlpool KDU100 484000008618

Producent: Whirlpool
Typ środka: czyszczący
Rodzaj produktu: zestaw środków
Środek przeznaczony do: zmywarki
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do konserwacji zmywarki Whirlpool KDU100 484000008618

Jak dbać o zmywarkę?

Zmywarka jest sprzętem, który zdecydowanie ułatwia nam codzienność. Dzięki niej każdego dnia *oszczędzamy czas, energię, detergenty i wodę.* Jednak, by zmywarka działała bezawaryjnie, niezbędna jest jej odpowiednia konserwacja. Pozwoli nam to uniknąć niepotrzebnych i kosztownych awarii. Z tym zestawem produktów Whirlpool zadbasz o swoją zmywarkę, a Twoje naczynia będą czyste i lśniące.

Zestaw do konserwacji zmywarki WPRO zawiera:

* *tabletki do zmywarki ALL-IN-ONE,* * *środek czyszczący WPRO,* * *magnetyzer MFC015 (484000008477).*

Uniwersalny zestaw do zmywarki

Wszystkie zawarte w zestawie *środki są uniwersalne* i mogą być stosowane w zmywarkach różnych producentów, takich jak: Whirlpool, Beko, Bosch i Samsung. Dotyczy to również magnetyzera, którego kompatybilność zależy od rozmiaru gwintów dopływu i przewodu doprowadzającego wodę. Średnica oferowanego magnetyzera wynosi ¾ cala i jest to najczęściej występujący wymiar gwintów węży dopływowych.

Tabletki do zmywarki All in One

W opakowaniu znajdują się *24 tabletki* do zmywarki. Oprócz funkcji czyszczącej *łączą w sobie sól do zmywarki oraz nabłyszczacz do naczyń.* Dzięki temu nie musisz stosować wszystkich tych preparatów, a efekt jest tak samo zauważalny. Naczynia są czyste, pozbawione smug i lśnią. Tabletki pozostawiają świeży cytrynowy zapach.

Czyszczenie zmywarki

Zmywarka wymaga również regularnego czyszczenia. Oprócz wyjęcia filtrów (centralnego i zgrubnego) i ich dokładnego umycia, należy co pewien czas przeprowadzać cykl czyszczenia odpowiednimi preparatami. Środek czyszczący do zmywarek WPRO dokładnie *usunie z wnętrza urządzenia wszelkie osady, zabrudzenia i tłuszcze.* Jedno opakowanie (250 g) wystarcza na przeprowadzenie jednego cyklu czyszczenia. Zabieg warto powtarzać co około pół roku.

Usunięcie kamienia ze zmywarki

Problemem użytkowników zmywarek może być również kamień osadzający się na podzespołach. Aby zapobiec jago gromadzeniu się warto zamontować magnetyzer. Przepływająca przez magnesy *woda zostaje zmiękczona,* w związku z czym wytrąca się mniej kamienia kotłowego. Zmywarka pozostaje dłużej sprawna, a my oszczędzamy.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media