Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do próżniowego zamykania butelek DAFI (pompka +3 korki)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Produkt zawiera pompkę: tak
Pompka przeznaczona do produktów marki: Dafi
Pompka: ręczna
Liczba korków w zestawie: 3 szt.
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Kolor: wielokolorowy
Możliwość mycia w zmywarce: nie
Możliwość mrożenia: nie
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do próżniowego zamykania butelek DAFI (pompka +3 korki)

Świeże napoje przez długi czas

Użytkownicy coraz chętniej sięgają po rozwiązania, które pozwalają im przedłużyć świeżość żywności i napojów. W ten sposób sprawiają, że artykuły spożywcze nie tylko są zdatne do spożycia przez dłuższy czas, ale również zachowują swoje walory smakowe. Pozwala to dodatkowo *oszczędzić pieniądze* – nie musimy tak często pozbywać się zepsutego jedzenia i kupować nowych produktów! To samo dotyczy napojów. W ich zabezpieczeniu pomocny będzie *zestaw do próżniowego zamykania butelek Dafi* składający się z pompki oraz 3 korków.

Najlepszy smak napojów dzięki korkom próżniowym

Próżniowe zamykanie butelek sprawdzi się idealnie zarówno w przypadku napojów bezalkoholowych, jak i win czy nalewek. Zestaw będzie szczególnie przydatny do specjałów z bąbelkami, na przykład prosecco, ponieważ *zapobiegnie wygazowaniu się trunku.* Dzięki akcesoriom zawartym w zestawie Dafi Twoje ulubione napoje zachowają doskonały smak na dłużej!

Zestaw do próżniowego zamykania butelek DAFI

Zestaw znajdzie zastosowanie nie tylko w domu, ale także na wczasach lub w podróży, chroniąc zawartość butelek przed gorącym klimatem. Pompka pozwala odessać całe powietrze z wnętrza butelki, a korek doskonale zabezpiecza jej wnętrze przed wietrzeniem. W zestawie znajduje się *1 pompka manualna i 3 korki próżniowe.*

Rozwiązanie proekologiczne

Korzystając z pojemników zamykanych próżniowo, przedłużasz świeżość artykułów spożywczych oraz ich zdatność do spożycia. W ten sposób *zapobiegasz marnowaniu się żywności,* które stanowi obecnie poważny problem. Butelki zamykane próżniowo są zatem rozwiązaniem proekologicznym. Sięgnij po praktyczny zestaw DAFI, by dłużej cieszyć się doskonałym smakiem ulubionych napojów!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media