Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Podkategoria

  Flaga

  Producent

  Typ produktu

  Rura teleskopowa i rączka do odkurzacza

  Rura teleskopowa i rączka do odkurzacza(Liczba produktów: 1)

  Kiedy odbieramy odkurzacz ze sklepu jest on wyposażony we wszystkie odpowiednie końcówki, węża, rurę teleskopową, rączkę itd. Może się jednak zdarzyć, że w trakcie użytkowania zgubimy lub zepsujemy którąś z części. Czasami też kupujemy sprzęt AGD z drugiej ręki i okazuje się, że brakuje kilku elementów niezbędnych do prawidłowej pracy urządzenia. Nie należy się wtedy martwić, bo na szczęście w ofercie naszego sklepu znajdziesz różnego rodzaju akcesoria do odkurzaczy np. marki Electrolux. W opisach produktów znajdziesz szczegółową specyfikację, dzięki czemu możesz dokładnie sprawdzić, czy dany element pasuje do Twojego odkurzacza. Pamiętaj, aby dbać o siebie i swoją wygodę. Szczególnie podczas sprzątania. Zbyt krótka lub uszkodzona rura teleskopowa w odkurzaczu może doprowadzić do problemów z kręgosłupem. Regulacja pozwoli dobrać odpowiednią dla nas wysokość.

  Rura teleskopowa i rączka do odkurzacza

  Odkurzanie to czynność domowa, która wbrew pozorom wymaga dosyć sporo wysiłku, jest męcząca i może powodować bóle kręgosłupa. W związku z tym bardzo ważne jest, aby podczas sprzątania zadbać nie tylko o jakość czyszczenia, ale również o nasze zdrowie. Istotnym w tym przypadku elementem odkurzacza jest rura teleskopowa, której długość możemy dopasować do naszego wzrostu i potrzeb. Ważne jest, aby podczas odkurzania zbyt mocno się nie pochylać i robić to w pozycji jak najbardziej wyprostowanej.

  Jak dopasować rurę teleskopową do odkurzacza?

  Kupując rurę należy zwrócić uwagę na jej długość (przed rozsunięciem i po nim) oraz średnice obu końców. Jeden z nich będzie połączony z rączką węża, drugi natomiast musi pasować do ssawki. Ważne, aby rura była wykonana z trwałych materiałów, takich jak na przykład metal lub stal, które są odporne na uderzenia i zarysowania. Regulacja długości powinna mieć silny zatrzask, który nie pozwoli na przemieszczanie się elementów podczas pracy. Jednocześnie musi być on łatwy do odblokowania, kiedy chcemy szybko i wygodnie zmienić długość rury lub schować odkurzacz.

  Kiedy warto zmienić rurę odkurzacza?

  Odkurzacz jest sprzętem AGD, który sprzedawany jest z szeregiem akcesoriów. Są one niezbędne do jego prawidłowej pracy oraz wygodnego użytkowania. Pośród nich można wyróżnić: ssawki, rurę węża, worki, filtry i rurę teleskopową. Ten ostatni element rzadko ulega awariom, ponieważ zazwyczaj jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jednak, jeśli już zdarzy się taka sytuacja warto kupić trwały zamiennik. W ofercie naszego sklepu znajdziesz rurę teleskopową Electrolux, która spełnia te wymagania.

  Jeśli rura Twojego odkurzacza nie ma regulacji długości, warto zastanowić się nad jej wymianą. Nie jest to duży wydatek, a wzrost komfortu podczas sprzątania odczujemy już po pierwszym użyciu nowego sprzętu.

  Social media