Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Przeznaczone do odkurzacza marki

  Materiał wykonania

  Zestaw zawiera filtr

  Liczba worków w zestawie

  Producent

  Flaga

  Produkty w promocji

  Worki i zbiorniki do odkurzacza

  Worki i zbiorniki do odkurzacza(Liczba produktów: 19)

  Worki do odkurzaczyJeśli używasz tak zwanego odkurzacza workowego, to niezbędne jest korzystanie z właściwego worka. To właśnie w nim gromadzi się cały kurz i inne zabrudzenia podczas pracy urządzenia. Jest on montowany wewnątrz odkurzacza w bardzo łatwy sposób.
  Istotne jest odpowiednie dopasowanie go do sprzętu, jaki posiadasz. W tym celu najlepiej sprawdzić opis produktu, gdzie wyszczególniamy modele, z którymi jest on kompatybilny. W tej kategorii dostępne są oryginalne worki do odkurzaczy najlepszych marek, np. Electrolux, Hoover i AEG.

  Co warto wiedzieć

  Odkurzacze workowe to najpopularniejszy typ tego urządzenia występujący w gospodarstwach domowych. Zbierany brud i kurz umieszczany jest w specjalnym worku, który stopniowo się napełnia. Ważne jest więc, by był on szczelny i wytrzymały, tak by jego zawartość nie wydostała się na zewnątrz.

  Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w automatyczny system zamykania worka po otwarciu odkurzacza. Rozwiązanie takie jest zastosowane w oryginalnych workach Miele, które znajdziesz w naszej ofercie.

  Jak często wymieniać worek w odkurzaczu?

  Im więcej śmieci w nim zebranych, tym odkurzacz słabiej pracuje i ma mniejszą siłę ssania. Worek należy zastąpić nowym w najbardziej odpowiadającej nam częstotliwości. Zależy ona od powierzchni mieszkania, poziomu zabrudzenia, posiadania zwierząt i wielu innych czynników.

  Ważne jest niedopuszczanie do przepełnienia worka, ponieważ może to doprowadzić do zapchania filtrów, a nawet zepsucia urządzenia. Ponadto sprzątanie takim odkurzaczem jest nieefektywne i męczące, gdyż im pełniejszy worek, tym cięższy jest sam odkurzacz.

  Perfekcyjne dopasowanie do Twojego odkurzacza

  W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór worków takich producentów jak: Electrolux, Miele, Hoover, Bosch, Miele, AEG, DeLonghi. Są to produkty oryginalne, które cechuje wysoka jakość i idealne dopasowanie. W opisie każdego worka znajdują się dokładne specyfikacje oraz kompatybilne urządzenia, więc bez problemu znajdziesz produkt pasujący do Twojego sprzętu.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media