Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Podkategoria

  Pasuje do wybranych ekspresów

  Producent

  Flaga

  Produkty w promocji

  Dysza spieniajaca mleko do ekspresu

  Dysza spieniajaca mleko do ekspresu(Liczba produktów: 21)

  Dysza spieniająca mleko do ekspresu pozwala uzyskać aksamitną piankę w łatwy i szybki sposób. To niezbędny element wielu ekspresów ciśnieniowych ze zintegrowanym systemem spieniania. Z pomocą dyszy przygotujesz pyszne kawy mleczne, takie jak latte macchiato, cappuccino czy flat white. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne dysze do ekspresu Saeco, Krups, Jura czy DeLonghi. Posiadamy między innymi profesjonalne dysze do ekspresów automatycznych JURA wyposażonych w system Connector. W tej kategorii dostępne są także specjalne końcówki DeLonghi wymienne co 2 miesiące dla zachowania najlepszych efektów.

  Jak działa dysza spieniająca w ekspresie?

  Do dyszy podłącza się pojemnik z mlekiem, skąd jest ono dozowane. Następnie jest podgrzewane i spieniane aż do uzyskania odpowiedniej konsystencji. Ilość mlecznej pianki różni się w zależności od rodzaju wykonywanej kawy oraz ustawień ekspresu automatycznego.

  W jaki sposób dbać o dyszę?

  Tylko sprawna i czysta dysza pozwala przygotować w pełni aromatyczną białą kawę z odpowiednio spienionym mlekiem. Aby utrzymać odpowiednią czystość i higienę układu mlecznego należy regularnie czyścić jego elementy. W tym celu najlepiej używać specjalnego płynu do systemu spieniania mleka w ekspresie. Przydatnym akcesorium są również igły do czyszczenia dyszy DeLonghi lub Krups, które umieściliśmy w tej kategorii.

  Social media