Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Flaga

  Producent

  Pasuje do wybranych ekspresów

  Pojemnik na fusy do ekspresu

  Pojemnik na fusy do ekspresu(Liczba produktów: 11)

  Wyjmowany pojemnik na fusy do ekspresu ciśnieniowego jest niezbędnym elementem każdego urządzenia tego typu. To właśnie do niego wpadają zmielone ziarna kawy, po przepuszczeniu przez nie wody pod ciśnieniem. Pojemniki najczęściej wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego w czarnym kolorze i montowane wewnątrz urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne pojemniki na fusy do ekspresu Jura, Bosch, Siemens i innych marek. Gwarantują one idealne dopasowanie do urządzeń producenta i są wytrzymałe, dlatego będą służyły przez lata.

  Jak dbać o pojemnik na fusy kawowe w ekspresie?

  Aby utrzymać odpowiednią higienę w ekspresie i uniknąć nieprzyjemnego zapachu należy także regularnie opróżniać i myć pojemnik.

  Większość urządzeń wyświetla automatycznie komunikat informujący o jego zapełnieniu. Wówczas należy wysypać zmielone ziarna, najlepiej do pojemnika z bioodpadami. Jeśli jest taka potrzeba, możesz do tego celu użyć pędzelka. Aby umyć pojemnik, wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą. Można także wykorzystać w tym celu gąbkę i płyn do naczyń. Pojemniki są dostosowane do mycia w zmywarce.

  Gdzie znajduje się pojemnik na fusy?

  W większości ekspresów ciśnieniowych pojemnik jest umiejscowiony w przedniej części urządzenia. Aby dostać się do niego, należy wysunąć tackę na wodę wraz z pojemnikiem. Następnie wystarczy wyjąć go z tacki. Jeśli chcesz wymienić pojemnik na nowy, wystarczy umieścić go w przeznaczonym miejscu na tacce, a następnie wsunąć z powrotem korytko na wodę.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media