Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Produkty w promocji

  Pasuje do wybranych ekspresów

  Pojemność

  Zbiornik na wodę do ekspresu

  Zbiornik na wodę do ekspresu(Liczba produktów: 7)

  Szczelny zbiornik na wodę to podstawowy element w każdym ekspresie ciśnieniowym. To właśnie z niego urządzenie czerpie wodę, aby następnie podgrzać ją do odpowiedniej temperatury i przepuścić pod ciśnieniem przez zmielone ziarna. W zależności od liczby zaparzanych kaw należy co jakiś czas uzupełniać dozownik, tak by ekspres mógł pobierać z niego świeżą wodę do przyrządzenia napojów. Większość ekspresów wyświetla komunikat przypominający o konieczności dolania wody.

  Zbiornik na wodę i filtr wody – nieodłączna para

  Pojemniki wykonane są z trwałego i wytrzymałego tworzywa, dlatego można ich używać przez długi czas. We wszystkich ekspresach warto natomiast regularnie wymieniać filtr wody. Ta, która płynie w kranach zawiera często zanieczyszczenia, metale ciężkie i kamień, które wpływają na smak przygotowanej kawy i działanie urządzenia. Filtr skutecznie redukuje niepożądane składniki, poprawiając smak i aromat kawy. Co ważne, redukuje twardość wody, a tym samym chroni urządzenie przed szkodliwym kamiennym osadem.

  Filtry z reguły montuje się w prosty i szybki sposób na dnie zbiornika na wodę do ekspresu. Wystarczy wpiąć go w przeznaczoną przestrzeń i gotowe.

  Poszczególne pojemniki zaprojektowane są z myślą o określonych modelach i seriach ekspresów. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości oryginalne zbiorniki na wodę do ekspresu DeLongi Magnificia i PrimaDonna, Jura z serii Impresssa, ENA oraz Micro, a także Bosch Tassimo.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media