Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Flaga

  Rodzaj

  Pojemność

  Waga

  Odkamieniacz do ekspresu kolbowego

  Odkamieniacz do ekspresu kolbowego(Liczba produktów: 9)

  Większość polskich gospodarstw domowych boryka się z problemem twardej lub nawet bardzo twardej wody. O ile jest ona nieszkodliwa dla naszych organizmów, to może wyrządzić duże szkody sprzętom AGD oraz powodować inne straty. Kamień pokrywający rury i podzespoły urządzeń zwiększa zużycie energii, a sama woda wymaga zastosowania większej ilości detergentów, które słabo się w niej rozpuszczają.

  Odkamieniacz do ekspresu kolbowego

  Woda, której zazwyczaj używamy w naszych domach i która płynie w wodociągach jest twarda. Mimo że jest ona bardzo zdrowa dla ludzi, może negatywnie wpływać na sprzęty kuchenne oraz wszelkie inne powierzchnie, z którymi się styka. Wytrącający się wapń tworzy osady na rurach, czajnikach, dzbankach oraz innych urządzeniach. To samo dzieje się z Twoim ekspresem kolbowym i jego podzespołami, które mają ciągły kontakt z wodą.

  Regularne odkamienianie sprzętów AGD jest bardzo ważne, ponieważ kamień może doprowadzić do ich mniej wydajnej pracy lub awarii, co wiąże się z dużymi kosztami napraw. To również nieestetyczne osady na Twojej kawie, które później trafiają do organizmu. Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie filtrowanej wody i usuwanie kamienia.

  W naszym sklepie znajdziesz uniwersalne odkamieniacze do ekspresów kolbowych. Mogą one być stosowane w urządzeniach takich marek jak: Krups, DeLonghi, Gaggia, Saeco oraz wielu innych. Dostępne produkty występują w formie płynów lub proszków. Dokładne instrukcje oraz ostrzeżenia znajdują się na opakowaniach. Zwykle produkty są już w odmierzonych porcjach, co ułatwia ich stosowanie. Pośród naszej oferty znajdziesz środki firm Urnex”:https://filtrosfera.pl/urnex oraz Puly.

  *Odkamienianie ekspresu kolbowego to gwarancja długiej i bezawaryjnej pracy urządzenia oraz pyszna kawa bez osadów na jej powierzchni. *

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media