Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Flaga

  Oczyszcza z

  Pojemność

  Proszek do czyszczenia ekspresu kolbowego

  Proszek do czyszczenia ekspresu kolbowego(Liczba produktów: 15)

  Każdy ekspres kolbowy wymaga odpowiedniej konserwacji. W tym celu najlepiej skorzystać z profesjonalnych środków czyszczących. Niezastąpione są proszki do czyszczenia ekspresu, które znajdziesz w tej kategorii. Proszek wsypuje się do ślepego sitka umieszczonego w kolbie. Następnie uruchamia się przepływ gorącej wody. Urządzenie pracuje tak, jak podczas zaparzania kawy. Z tą różnicą, że w kolbie znajduje się proszek, który dokładnie czyści elementy ekspresu. Ślepe sitko zapobiega wyciekaniu wody na kratkę ociekową, dzięki czemu roztwór dociera do trudno dostępnych miejsc. Dostępne w naszej ofercie proszki do czyszczenia ekspresów kolbowych cechują się najwyższą jakością. Oferujemy produkty wyłącznie sprawdzonych marek. Firmy takie jak Urnex czy Puly to specjaliści w dziedzinie konserwacji ekspresów. Uniwersalna i skuteczna formuła sprawia, że proszki sprawdzają się w urządzeniach każdej marki.

  Czyszczenie ekspresu

  Regularne czyszczenie ekspresu to ochrona Twojego zdrowia oraz oszczędność pieniędzy. Pamiętaj, że w podzespołach urządzenia gromadzą się resztki kawy oraz jej olejki, które mogą prowadzić do psucia się ekspresu. Koszty serwisowania urządzenia nie należą do najniższych, więc warto zadbać o jego bezawaryjną i wieloletnią pracę.

  Zanieczyszczenia mogą trafiać też do kawy, a w związku z tym i do Twojego organizmu. Regularne czyszczenie ekspresu pomoże Ci zadbać o siebie i Twoich bliskich. Zapewnisz wszystkim zdrową, aromatyczną i intensywną kawę, która smakuje tak jak powinna.

  Na rynku istnieje wiele środków do czyszczenia ekspresów ciśnieniowych. Pomogą Ci one pozbyć się zanieczyszczeń i cieszyć się pyszną kawą. Sprawdź jakie proszki rekomenduje producent Twojego ekspresu lub wybierz uniwersalne zamienniki. Pamiętaj również o czyszczeniu innych elementów urządzenia takich jak tacki, kolby, zbiorniki na wodę itd.

  Jak wyczyścić ekspres kolbowy?

  Do wyczyszczenia urządzenia proszkiem będzie potrzebne ślepe sitko. To takie, które nie przepuszcza wody, bo nie ma dziurek. Należy do niego wsypać proszek i umieścić kolbę w grupie ekspresu. Następnie włączamy na 5 sekund przepływ wody, odczekujemy kilka chwil i ponawiamy czynność. Po kilkukrotnym powtórzeniu takiego przepłukiwania wyciągamy kolbę i jeszcze raz uruchamiamy pompę, aby pozbyć się resztek proszku czyszczącego z podzespołów. Tym razem pozwalamy wodzie spłynąć do kratki. Na koniec należy umyć kolbę i sitko.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media