Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Flaga

  Liczba tabletek w opakowaniu

  Waga tabletki

  Tabletki do czyszczenia kolb

  Tabletki do czyszczenia kolb(Liczba produktów: 7)

  Odpowiednie oczyszczenie ekspresu kolbowego oraz jego podzespołów jest bardzo ważne dla Twojego zdrowia oraz zachowania bezawaryjności urządzenia. Zarówno na kolbach, jak i na innych elementach mogą gromadzić się osady tłuszczowe i inne pozostałości po przygotowywaniu ziaren. Nieusunięte zepsują smak kawy lub porysują kolbę. Czyszczenie kolby ekspresu powinno odbywać się regularnie. Najlepiej umyć ją po tym jak skończymy używać ekspresu danego dnia. Do pozbycia się zabrudzeń idealnie sprawdzą się uniwersalne tabletki do czyszczenia kolb dostępne w naszym sklepie. Znajdziesz tu produkty firm Puly Caff i Urnex Cefiza. Są to wysokiej jakości środki, które skutecznie pozwolą usunąć zanieczyszczenia, a przy tym nie szkodzą Twojemu zdrowiu. Tabletki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami bez względu na producenta. Możesz ich użyć na przykład w swoim ekspresie kolbowym Krups, DeLonghi, Saeco, Gaggia itp.

  Tabletki do czyszczenia kolb – praktyczne porady

  Pyszna kawa z ekspresu to efekt wielu drobnych czynników, które wpływają na jej smak, temperaturę, jakość oraz tworzącą się na powierzchni cremę. Urządzenie, aby było bezpieczne musi być regularnie czyszczone i konserwowane. Warto to robić nie tylko ze względu na smak napoju lub żywotność sprzętu, ale również z troski o nasze zdrowie. W nieoczyszczonej kolbie ekspresu lub innych małych elementach mogą osadzać się pozostałości po kawie, na których łatwo rozwijają się bakterie. Mogą one być szkodliwe dla naszego zdrowia.

  Warto czyścić kolbę ekspresu po skończeniu przygotowywania kawy, kiedy wiemy, że w danym dniu już jej nie użyjemy. Działanie większości środków jest podobne. Należy rozpuścić jedną tabletkę w wodzie i przez określony czas w roztworze moczyć kolbę ekspresu. Dokładne instrukcje, proporcje oraz czas podane są na opakowaniach. Następnie warto jeszcze umyć dokładnie wylewkę kolby i sitka. W naszym sklepie znajdziesz uniwersalne środki do ekspresów wszystkich marek.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media