Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Butelka filtrująca DAFI 0,5L +1 filtr w zestawie (niebieska)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Kolor: niebieski
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: kod QR
Pojemność: 0,5 l
Liczba filtrów w zestawie: 1
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Możliwość mycia w zmywarce: nie
Certyfikat: PZH
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Butelka filtrująca DAFI 0,5L +1 filtr w zestawie (niebieska)

Świeża woda w zasięgu ręki

Z pewnością największą zaletą butelek filtrujących Dafi jest to, że czystą wodę masz zawsze przy sobie, a jej zapas możesz uzupełnić. To rozwiązanie, które sprawdza się na siłowni, w szkole, w podróży, na uczelni, na rowerze i w bardzo wielu innych sytuacjach. *Bidon Dafi wystarczy napełnić wodą kranową,* a filtr węglowy ją oczyści i poprawi jej smak.

Budowa niebieskiej butelki filtrującej Dafi

Bidon filtrujący został wykonany z tworzyw sztucznych *bez dodatku bisfenolu A,* czyli BPA. Przezroczysty materiał pozwala na bieżąco kontrolować poziom napełnienia butelki. Dodatkowo bidon został wyposażony w wygodny, sportowy korek oraz uchwyt pozwalający przypiąć butelkę do plecaka lub paska. Żywy, niebieski kolor pasuje do wielu stylizacji i zachęca do sięgania po wodę.

Filtr z bloku węglowego

Do butelki Dafi 0,5 l dołączony jest *jeden filtr zbudowany z bloku węglowego.* Substancja ta jest w pełni naturalna oraz bezpieczna i pochodzi z łupin orzecha kokosowego. Zadaniem filtra jest oczyszczenie wody z niepożądanych substancji, takich jak niektóre związki chemiczne oraz chlor. Co ważne w wodzie pozostają minerały, które są niezbędne w naszej codziennej diecie. Są to wapń oraz magnez.

1 filtr = miesiąc czystej wody

Jeden wkład Dafi z węglem aktywnym może wystarczyć na *miesiąc filtracji lub do oczyszczenia 150 litrów kranówki* – wszystko zależy od tego, co nastąpi pierwsze. Regularna wymiana filtrów jest bardzo ważna, ponieważ pozwala uniknąć kontaktu ze szkodliwymi substancjami. Dokładna instrukcja montażu nowego wkładu znajduje się na opakowaniu, a cały proces jest bardzo prosty i trwa kilka minut.

Dodatkowe zalety filtracji w butelce Dafi:

* mniejsze zużycie plastiku oraz *ochrona środowiska,* dzięki rezygnacji z jednorazowych butelek, * *oszczędność* setek złotych rocznie – woda kranowa jest kilkaset razy tańsza niż ta ze sklepu, * wyrabianie prawidłowego nawyku nawadniania organizmu, * *wygoda* i ułatwienie codzienności – nie musisz dźwigać ciężkich zgrzewek ze sklepu, * kupujesz produkt polskiego producenta. *Najnowsze butelki filtrujące nie posiadają wbudowanego datownika. Zamiast tego na opakowaniu umieszczono kod QR, który po zeskanowaniu łączy się z kalendarzem w Twoim telefonie i włącza automatyczne przypomnienie o dacie wymiany filtra.*

Opinie o produkcie (1)

Sylwia16.02.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Poprzednia butelkę niestety zgubiłam. Byłam z niej tak zadowolona, że kupiłam dokładnie taką samą po raz drugi. Ekspresowa dostawa, nie ma do czego się przyczepić.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media